۷۵۰ دقیقه از سریال ۸۷ متر، موویبرداری شد


کارگردان مجموعه تلویزیونی 87 متر گفت: با تلاش شبانه روزی در حال تولید این سریال هستیم و تاکنون۷۵۰ دقیقه موویبرداری مفید داشته ایم.

 به خبرگزاری سینماخبر به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ کارگردان مجموعه تلویزیونی 87 متر گفت: با فشار و تلاش شبانه روزی در حال تولید این سریال هستیم.

کیانوش عیاری درباره آخرین مراحل تولید این اثر تلویزیونی اظهار داشت: هر چند در ماه مبارک رمضان هستیم؛ ولی همه گروه اجراگر و پشت صحنه در تلاشیم تا کار به موقع به اتمام برسد و به امید خدا به زودی تولید به نیمه راه خواهد رسید.

این کارگردان با سابقه ادامه داد: خوشبختانه در مسیر تولید این سریال بد شانسی نیاوردیم؛ یعنی اینکه خدایی ناکرده برای اجراگران اتفاقی بیفتد یا بیمار شوند و به نسبت با شرایط خوبی کار را ادامه می دهیم.

عیاری افزود: کماکان در لوکیشن اصلی خانه، در حال تصویربرداری هستیم، جایی که داستان اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردّوّرانی بر سر مالکیت منزل، در حال ضبط است.

کارگردان سریال روزگار قریب تصریح کرد: تا دو هفته آینده موویبرداری در لوکیشن خانه به اتمام خواهد رسید و به لوکیشن جدیدی حوالی امامزاده یحیی که منزل خانواده”پوردّوّرانی ها” هست، می رویم.

او همچنین گفت: در کنار کار ضبط در لوکیشن منزل، تصاویر خارجی و خیابانی هم گرفته می شود. کیانوش عیاری یادآور شد: تاکنون 750 دقیقه موویبرداری مفید گرفته ایم که همزمان هم راف کات ها و هم تدوین همزمان در حال انجام است. به طوری که بخش قابل توجهی از سریال تدوین شده است.

او درباره اضافه شدن سعید آقاخانی به عنوان اجراگر جدید و ماجرای رفتن به گرجستان هم تصریح کرد: سعید آقاخانی به علت مشغله کاری نتوانست به این مجموعه اضافه شود و ماجرای حضور و تصویربرداری بخش هایی از سریال درگرجستان هم به دلیل مسائل مالی کنسل شد.

گفتنی است؛ 87 متر داستان دو خانواده به نام پوردّوّرانی و خلیلی است. علیرضا پوردّوّرانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند. اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردّوّرانی ها به خانه رسیده اند و وسایل شان را در خانه گذاشته اند اما با رسیدن خانواده پوردّوّرانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود.

 

انتهای پیام/

30
مه 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.