گفتگوی خواندنی با اجراگر «سریال پدر»/ نقد همیشه بوده مهم رضایت مردم است


اجراگر سینما و تلویزیون در خصوص بازخورد‌های مردم درباره سریال پدر توضیحاتی ارائه داد.

به خبرگزاری سینماخبر کاوه خداشناس اجراگر سینما و تلویزیون در خصوص بازخورد‌های مردمی از سریال پدر که در آن به ایفای نقش پرداخته گفت: به نظر من سریال پدر با توجه به قصه عاشقانه‌ای که دارد از سمت مردم بازخورد مثبت داشته و به نوعی بر جانشان نشسته است.

وی در همین راستا ادامه داد: خوشبختانه در همین روز‌ها که پدر روی آنتن تلویزیون است بازخورد‌ها از سمت مردم به شدت خوب بوده و این سریال جزو پرمخاطب‌ترین آثار تلویزیونی است.

 

اجراگر مووی “معراجی ها” درباره برخی انتقادات در فضای مجازی نسبت به سریال پدر اضافه کرد: به هر صورت هر اثر هنری بازخورد‌های مثبت و منفی در پی خواهد داشت و سریال پدر هم از این قاعده مستثنا نیست. از نظر من بخش مهم قضیه آنجاست که مردم این سریال را دوست داشته و با آن همراه شده اند. به طبع هر کاری نقد می‌شود، اما خدا را شکر مردم این کار را دوست دارند و همین مهم است.

وی درباره نقش متفاوت و منفی خود در سریال پدر افزود: من همیشه علاقمند به تنوع در اجراگری هستم و دوست دارم شخصیت‌های تازه را تجربه کنم. شخصیت من در سریال پدر در ابتدا ظاهری موجه را به نمایش می‌گذارد، اما هر چه جلوتر می‌رویم می‌بینیم پشت این ظاهر موجه باطن دیگری وجود دارد.

گفتگوی خواندنی با اجراگر سریال پدر/ موویبرداری مجموعه همچنان ادامه دارد

اجراگر سریال “برادر” افزود: منفی و مثبت بودن در هر شخصیتی وجود دارد، اما همینکه من نقش متفاوتی اجرا کنم برایم جذاب است. از نظر من اجرا در چنین نقشی آنچنان ریسک بزرگی نیست، زیرا کار اجراگر همین است و اجراگری جذابیتش به تنوع آثار است.

وی در همین راستا ادامه داد: من سال‌ها سعی کرده ام خودم را در عرصه اجراگری کلیشه نکنم. ایفای نقشی متفاوت توسط یک اجراگر در ابتدا برای او یک امتیاز است و مضاف بر آن توانایی‌های آن اجراگر را به رخ می‌کشد.

گفتگوی خواندنی با اجراگر سریال پدر/ موویبرداری مجموعه همچنان ادامه دارد

این اجراگر جوان درباره احتمال حضورش در سینما طی سال جاری اضافه کرد: امیدوارم اجرا من در سریال پدر باعث پررنگ‌تر شدنم در سینما شود. واقعیت در عرصه اجراگری زیاد به دنبال پرکار بودن نبوده ام و همیشه سعی کرده ام کیفیت کارم را بالا ببرم تا پرونده قابل دفاعی داشته باشم. ایفای نقش‌های متفاوت و رنگارنگ بیش از تعداد بالا همواره برای من مهم بوده و خواهد بود.

خداشناس با اشاره به نزدیک شدن به پایان موویبرداری سریال پدر خاطرنشان کرد: هنوز هیچ پیشنهاد سینمایی در حال حاضر به من نشده و هنوز گرم اجرا در سریال پدر هستم که موویبرداری آن تا یک هفته دیگر به طور کامل به پایان می‌رسد. البته یک سریال دیگر هم در راه دارم که تصویربرداری آن از مهر ماه آغاز می‌شود و در کل امیدوارم در ادامه امسال کار‌های خوبی پیش رو داشته باشم.

انتهای پیام/

07
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.