کیانوش عیاری با «۸۷ متر» اختلافات خانوادگی به تلویزیون می‌آید + تصاویر


تصویربرداری مجموعه «۸۷ متر» در خانه یکی از شخصیت‌های مجموعه به نام “فرج ناصری” و با حضور علی دهکردی، فریبا کامران، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، غزل شجاعی و نیما نوری زاده در محله بازار ادامه دارد تا سال ۹۸ روانه آنتن شود.

لوکیشن بعدی این مجموعه صحافی محل کارِ پدرِ فرج ناصری است و سپس تیم تولید برای گرفتن سکانس‌های مربوطه، به یک بیمارستان خواهند رفت. همچنین تلاش تیم سازنده این مجموعه بر اتمام موویبرداری تا عید نوروز متمرکز شده است.

تدوین «87 متر» همزمان با موویبرداری دنبال می شود و تاکنون بخش قابل توجهی از این مجموعه تدوین شده است و حسین محب اهری یکی از اجراگران مجموعه «87 متر» نیز به تازگی مقابل دوربین کیانوش عیاری قرار گرفت.

داستان «87 متر» به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت منزل، برمی‌گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، سونیا سنجری، سلیمه رنگزن، ملیکا نصیری، رضا مسعودی، غزل شجاعی، الهه خادمی، عرفان آصفی، علی طالب لو، مهدی دانایی مقدم، سلمان خطی، نیما نوری زاده و عادله دائم پناه از اجراگران «87 متر» هستند.

 

مجموعه تلویزیونی «87 متر» کاری از گروه مووی و سریال شبکه یک سیماست که در 40 قسمت 45 دقیقه‌ای در سیمامووی در دست تولید است و برنامه‌ریزی شده سال 98 روانه آنتن شود.

انتهای پیام/

18
دسامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.