کاش در بی بی سی یک اصولگرا هم بود + مووی


 به خبرگزاری سینماخبر فرداد فرحزاد، مجری و خبرگزاریگر بی بی سی فارسی، در صفحه توییترش، استعفای خود را از ادامه حضور در این شبکه اعلام کرد.

فرحزاد که از ده سال پیش و همزمان با تاسیس بخش فارسی بی بی سی، به استخدام این شبکه درآمده بود در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های اپوزیسیون به مسائل جاری در بی بی سی پرداخت.

او در پاسخ به سوالی در خصوص استباط مردم از عملکرد بی بی سی مبنی بر اینکه «چرا این شبکه به سمت اصلاح طلبان غش کرده است؟»، می‌گوید: «ممکن است رگه‌هایی از حقیقت در آن (استنباط) وجود داشته باشد؛ دلیلش این است که بیشتر روزنامه نگارانی که بی بی سی ۱۰ سال پیش استخدام کرد، از روزنامه‌های اصلاح طلب از ایران آمده‌اند».

فرحزاد همچین به نحله فکری کارمندان بی بی سی اشاره کرده و می‌افزاید: «البته از میان همکاران من کسانی هستند که در زندگی شخصی‌شان سلطنت طلبند، براندازند، اما شاید خیلی دور از واقعیت نباشد که بگوییم اکثر روزنامه نگارانی که در بی بی سی فارسی کار می‌کنند، اصلاح طلبند».

او با تاکید دوباره بر حضور حداکثری اصلاح طلبان در کنار همکاران سلطنت طلب و براندازانش در این شبکه می‌افزاید: «البته که ما اصولگرا در بی بی سی فارسی نداریم…‌ ای کاش اصولگرا هم در بین ما بود تا رنگین کمان را ما پر رنگ‌تر می‌کرد».

 

انتهای پیام/

 

24
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.