پنج اجراگر دیگر به جمع خانواده دکتر ماهان اضافه شدندانتخاب اجراگران سریال خانواده دکتر ماهان ادامه دارد و به تازگی پنج اجراگر این مجموعه اضافه شدند.

به خبرگزاری سینماخبرانتخاب اجراگران سریال تلویزیونی خانواده دکتر ماهان ادامه دارد.

کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده اجراگران خردسالی هستند که به سریال خانواده دکتر ماهان پیوستند. همچنین شهروز ابراهیمی و مختار سائقی نیز به جمع اجراگران افزوده شدند.

پیشتر حضور لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، امین زندگانی، بهرام شاه محمدلو، حدیث فولادوند، امیرحسین صدیق، ارسطو خوش رزم، سعید امیرسلیمانی و راضیه برومند در این سریال قطعی شده بود.

موویبرداری سریال خانواده دکتر ماهان پس از نهایی شدن لیست اجراگران، در روزهای پیش رو آغاز می شود.

خانواده دکتر ماهان داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت هایی است که انسان امروز را تنهاتر ازهمیشه، خسته و ملول کرده است.

از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است؛ از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

این مجموعه تلویزیونی به سفارش سیمامووی ساخته می شود.

قویدل ساخت مجموعه هایی همچون سریال گمشده، دیوار شیشه ای، شب میگذرد، دولت مخفی، رویای گنجشک ها و روح اله را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

01
مارس 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.