پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۵ ژوئن ۲۰۱۸)


در این خبرگزاری به آخرین وضعیت فروش مووی‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

به خبرگزاری سینماخبرهر هفته خبرگزاریی از پرفروش‌ترین مووی‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر مووی‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این خبرگزاری به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش مووی ها، در هفته جاری که مربوط به 5 ژوئن 2017 ( 14 تیرماه 1397 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۱۴ ژوئن ۲۰۱۸)

رتبه پنجم: مووی « هشت یار اوشن » / فروش : 8.3 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « گری راس » ساخته شده است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ 8.3 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این مووی نیز 115 میلیون دلار اعلام شده است. اجراگران اصلی این مووی « ساندرا بالک » و « آنا هاتاوی » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز 70 میلیون دلار است.

هشت یار اوشن ، داستان زندگی شخصی به نام دبی اوشن را روایت می‌کند که قصد دارد گروهی حرفه‌ای را جمع آوری کرده و در روز سالگرد مراسمی مهم در شهر نیویورک که هر ساله معروفترین افراد جهان در آن حاضر می‌شوند، بزرگترین سرقت جهان را انجام دهد.

 

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۵ ژوئن ۲۰۱۸) ///////////

 رتبه چهارم: مووی « عمو درو » / فروش : 15.2 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « چارلز استون » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 15.2 میلیون دلار فروش کند. اجراگران اصلی این مووی « کایری ایروینگ » و « شکیل اونیل » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز مشخص نیست.

داستان مووی از این قرار است که یک مربی بسکتبال با نام دَکس با ایفای نقش Lil Rel Howery مربیگری یک تیم بسکتبال جوان را بر عهده می‌گیرد تا بتواند آنها را پیشرفت داده و به سوی قهرمانی حرکت دهد، اما ماجرا به همین سادگی نیست و در این مسیر مشکلات و ناهمواری‌های بسیاری در مقابل پیشرفت این مربی قرار دارد.

 

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۵ ژوئن ۲۰۱۸) ///////////

 رتبه سوم: مووی « سیکاریو : روز سولدادو » / فروش : 19 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « استفانو سولیما » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 19 میلیون دلار فروش کند. اجراگران اصلی این مووی « بنیسیو دل‌تورو » و « جاش برولین » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز 35 میلیون دلار است.

داستان مووی در شرایطی آغاز می‌شود که درگیری‌ها بین ماموران امنیتی آمریکایی و قاچاقچیان مواد مخدر مرز مکزیک افزایش یافته است و همین موضوع باعث بمب گذاری ها و حملات تروریستی متعددی شده است. در چنین شرایطی مامور مت گریور با نقش آفرینی جاش برولین وظیفه دارد به سرکوب این آشوب‌ها بپردازد.

 

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۲۱ ژوئن ۲۰۱۸) ////////////////

 رتبه دوم: مووی « شگفت انگیزان 2 » / فروش : 46.4 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « برد بِرد » ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 46.4 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این مووی نیز 440 میلیون دلار اعلام شده است. اجراگران اصلی این مووی « هولی هانتر » و « سارا واول » هستند. همچنین بودجه ساخت این انیمیشن نیز مشخص نیست. لازم به ذکر است که رکورد بیشترین فروش در طول یک هفته در سال 2018 نیز به انیمیشن شگفت انگیزان 2 تعلق گرفته است.

هنگامی که خانواده آقای شگفت انگیز قصد داشتند در آرامش و راحتی زندگی کنند، سر و کله یک موش کور پیدا می‌شود که با دستگاه عظیمش از دل زمین بیرون می‌آید و تصمیم می‌گیرد که شهر را به تصاحب کند. ولی باز هم شگفت انگیزان تصمیم می‌گیرند لباس‌های خود را بر تن کنند و به نبرد با این موجود خبیث بپردازند.

 

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۲۸ ژوئن ۲۰۱۸)

  رتبه اول: مووی « دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی » / فروش : 60 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « جی.جی بایونا » ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 60 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این مووی نیز 265 میلیون دلار اعلام شده است. اجراگران اصلی این مووی « کریس پرت » و « برایس دالس هاوارد » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز 170 میلیون دلار است.

اتفاقات قسمت دوم این مووی چند سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان پیدا می‌کند. جایی که آتشفشان جزیره ایسلا نوبلار واقع در پارک دنیای ژوراسیک فوران کرده و در این بین کلیر و اوون به دنبال نجات گونه های خاص دایناسورهای باقی مانده هستند.

انتهای پیام/

06
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.