پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۹ آگوست ۲۰۱۸)


در این خبرگزاری به آخرین وضعیت فروش مووی‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

به خبرگزاری سینماخبرهر هفته خبرگزاریی از پرفروش‌ترین مووی‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر مووی‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این خبرگزاری به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش مووی ها، در هفته جاری که مربوط به 9 آگوست 2017 ( 18 مردادماه 1397 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۲ آگوست ۲۰۱۸)

 رتبه پنجم: مووی « برابرساز 2 » / فروش : 8 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « آنتونی فاکوا » ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 8 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این مووی نیز 79 میلیون دلار اعلام شده است. اجراگران اصلی این مووی « دنزل واشنگتن » و « پدرو پاسکال » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز 62 میلیون دلار اعلام شده است.

در دومین قسمت از مووی برابرساز که در ادامه قسمت اول رخ می‌دهد، “رابرت مک‌کال ” (دنزل واشنگتن) که در اجرای عدالت چه برای ثروتمندان و چه برای مظلومان هیچ ترسی از خود نشان نمی‌دهد، با فردی  روبه‌رو است که حاضر است زندگی‌اش را برای هدفش فدا کند.

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۲ آگوست ۲۰۱۸)

 رتبه چهارم: مووی « ماما میا: دوباره شروع شد » / فروش : 9 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « اُل پارکر » ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 9 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این مووی نیز 91 میلیون دلار اعلام شده است. اجراگران اصلی این مووی « مریل استریپ » و « آماندا سیفرید » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز 75 میلیون دلار اعلام شده است.

در دومین قسمت از مووی ماما میا که داستان پنج سال بعد از اتفاقات نسخه اول را بررسی می‌کند، سوفیا با زندگی مادرش بیشتر آشنا می‌شود و همچنین اتفاقات دیگری در حاشیه داستان اصلی رخ می‌دهند که باعث پیچ و تاب تماشاگر در هنگام تماشای مووی می‌شوند.

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۹ آگوست ۲۰۱۸)

رتبه سوم: مووی « جاسوسی که فریبم داد » / فروش : 12 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « سوسانا فوگل » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 12 میلیون دلار فروش کند. اجراگران اصلی این مووی « جاستین ثروکس » و « ویلما سیجی » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی 40 میلیون دلار اعلام شده است.

سوسانا فوگل یکی از کارگردان‌هایی است که اکثر عناوین خود را در ژانر کمدی ساخته است و مووی جدید وی نیز بازخورد خوبی پیدا کرده است. داستان مووی نیز درباره دو دختری است که یکی از دوستانشان جاسوس از آب درمی‌آید و همین موضوع جریان مووی را رقم می‌زند.

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۹ آگوست ۲۰۱۸)

رتبه دوم: مووی « کریستوفر رابین » / فروش : 24 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « مارک فورستر » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 24 میلیون دلار فروش کند. اجراگران اصلی این مووی « ایوان مک‌گرگور » و « هیلی اَتوِل » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز مشخص نیست

این مووی محصول جدیدی از شرکت معتبر و مشهور دیزنی است. داستان این مووی به زندگی مردی خانواده دار می‌پردازد که کریستوفر رابین نام دارد و در جریان اتفاقات زندگی با یکی از اسباب اجرا‌های دوران کودکی‌اش مواجه می‌شود. این اسباب اجرا یک عروسک خرسی است که Pooh نام دارد و با یادآوری خاطرات کودکی، به رابین می‌آموزد که چگونه از زندگی و شادی‌های آن لذت ببرد.

 

 

پرفروش‌ترین مووی‌های جهان در هفته جاری (۲ آگوست ۲۰۱۸)

  رتبه اول: مووی « ماموریت غیرممکن: پرتگاه » / فروش : 35 میلیون دلار

این مووی به کارگردانی « کریستوفر مک‌کوایر » ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 35 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این مووی نیز 124 میلیون دلار اعلام شده است. اجراگران اصلی این مووی « تام کروز » و « هنری کیویل » هستند. همچنین بودجه ساخت این مووی نیز 178 میلیون دلار اعلام شده است.

سری جدید مووی ماموریت غیرممکن نیز مانند سری‌های قبلی به روایت ماموریت‌ها و اهداف ایثِن هانت می‌پردازد. اما این‌بار ماموریتی که هانت و هم‌تیمی‌های او در حال انجام آن هستند، ظاهرا طبق نقشه پیش نمی‌رود و همین موضوع داستان مووی را می‌سازد.

انتهای پیام/

10
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.