پایان موویبرداری «قطار آن شب» تا هفته آینده/برای حضور در جشنواره مووی فجر تلاش می کنیم


بهروز رشاد تهیه کننده سینما گفت:حدود نود و پنج درصد موویبرداری «قطار آن شب» به پایان رسیده است.

به خبرگزاری سینماخبر بهروز رشاد تهیه کننده سینمادرباره آخرین وضعیت ساخت «قطار آن شب»گفت: حدود نود و پنج درصد موویبرداری این اثر به پایان رسیده است.

وی افزود: هم اکنون در منطقه سواد کوه هستیم و کار هفته آینده به اتمام خواهد رسید.

موویبرداری «قطار آن شب» تا هفته آینده به پایان می رسد/تلاش برای حضور در جشنواره مووی فجر

 تهیه کننده سینما با اشاره به پیش بردن کارهای فنی این مووی بیان کرد: حسن حسندوست تدوین این مووی را به صورت همزمان پیش می برد و بابک میر، جلوه های ویژه بصری را انجام می دهد.

رشاد در خصوص حضور «قطار آنشب» در جشنواره مووی فجر بیان کرد: اگر این مووی جلوه های ویژه بصری نداشت به جشنواره کودک ارسال می کردیم اما از آنجایی که این بخش در مووی وجود دارد و بسیار سنگین و زمانبر است به جشنواره کودک نمی رسد و باید برای حضور در جشنواره مووی فجر تلاش کنیم.

 

افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و اجراگر خردسال آیلین رشیدیان در «قطار آن شب» به ایفای نقش می‌پردازند.

موویبرداری «قطار آن شب» تا هفته آینده به پایان می رسد/تلاش برای حضور در جشنواره مووی فجر

عوامل اصلی این مووی عبارتند از نویسنده: بهروز رشاد و حمیدرضا قطبی بر اساس رمانی از احمد اکبرپور، تهیه کننده و مجری طرح: بهروز رشاد، کارگردان: حمیدرضا قطبی، مدیر موویبرداری: محمدرسولی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه: هومن معصومی، طراح چهره‌پردازی: ناهید علامی، صدابردار: حسین بشاش، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: واحیک خچوویان، منشی صحنه: هدیه نصیری، دستیار تهیه: میثم صانعی، عکاس: بهروز صادقی، مدیر تدارکات: داوود ناظمی، محصول شرکت سینمایی کارن مووی

انتهای پیام/

20
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.