پاسخ حوزه هنری به ادعای نمایش مووی «عرق سرد» با اصلاحیه‌های جدید!


یزدان عشیری درباره ادعای نمایش مووی سینمایی «عرق سرد» با اصلاحیه‌های جدید توضیحاتی ارائه داد.

 به خبرگزاری سینماخبر یزدان عشیری مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری،درباره حاشیه تحریم مووی سینمایی «عرق سرد» توسط حوزه هنری و بیانیه کانون کارگردانان که در اعتراض به این تصمیم منتشر شده است، گفت: واقعا نمی دانم کانون کارگردانان بر چه اساسی این موضوع را مطرح کرده است که ما مووی «عرق سرد» را دوباره خودمان اصلاحیه زده ایم و آن را نمایش می دهیم؛ زیرا این مووی در هیچ کدام از سالن های ما نمایش داده نشده و نخواهد شد.

وی اظهار کرد: زمانی که مووی ماهورا، تنگه ابوقریب و مغزهای کوچک زنگ زده برای نمایش وجود دارند، اولویت ما این مووی ها هستند و ما طبق سیاست های خودمان که ارزش های خانوادگی است؛ این مووی را خانوادگی نمی دانیم و طبیعی است که بتوانیم حق انتخاب داشته باشیم.

عشیری  بیان کرد: هر نهاد و سازمانی برای خود سیاست هایی را دارد؛ ما به این نتیجه رسیدیم که با توجه به موضوعاتی که در مووی «عرق سرد» مطرح می شود و محتوای آن، نمی توانیم این مووی را در اولویت های نمایش خود قرار دهیم. به همین علت این مووی از اول هم در هیچ کدام از سالن های ما نمایش داده نشده است.

شایان ذکر است؛ روز گذشته کانون کارگردانان سینما بیانیه ای را منتشر و در آن عنوان کرد حوزه هنری مووی عرق سرد را با اعمال اصلاحیه های مدنظر خود در سالن های سینما نمایش می دهد و این کار موازی کاری با وزارت ارشاد است.

انتهای پیام/

18
اکتبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.