همراه با مووی‌های سینمایی و تلویزیونی در تعطیلات آخر هفته/ پخش «تلقین» با اجرا لئوناردو دی کاپریو


«تلقین»، «سزار چاوز»، «خاطرات روزانه من» و «قانون» تنها برخی مووی‌های آخر هفته تلویزیون هستند.

به خبرگزاری سینماخبرمووی‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تلقین»، «سزار چاوز»، «خاطرات روزانه من»، «قانون»، «ایکینگوت»، «همه جا با هم»، «آتشِ لِئو»، «خط ویژه»، «کاغذ‌ها در باد»، «دیوار بزرگ چین»، «صندوقچه میداس»، «شور زندگی»، «جسی جیمز»، «تجارت آلوده»، «قهرمانی به نام کوآلا»، «هواپیما ربایی»، «لحظه صید»، «شرخر» «پدر»، «در دل دریا»، «بسوزان»، «یتیم‌خانه ایران»، «الپاگور»، «هدیه‌ای برای آقای تومی»، «صد هزار دلار»، «بزرگتر از زندگی»، «پدر و پسر قهرمان»، «بانتی و بابلی» و «مغز متفکر» پنج‌شنبه و جمعه از ۱۱ و ۱۲ مردادماه شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

*************************************

شبکه یک سیما

مووی سینمایی «تلقین» به کارگردانی کریستوفر نولان، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این مووی با اجرا لئوناردو دی کاپریو و ماریون کوتیلارد خواهید دید: دام کاب قادر است تا با نفوذ به ناخودآگاه انسان‌ها، افکاری را به گونه‌ای در ذهن آن‌ها تلقین کند که آن افراد گمان کنند افکار خودشان است. او که در عین بی‌گناهی، به کشتن همسرش متهم شده، نمی‌تواند به کشورش بازگردد و همواره در حسرت دیدار فرزندش به‌سر می‌برد. مردی بسیار پر قدرت به نام سایتو به کاب پیشنهادی می‌دهد که در قبال انجام کاری، مشکل ورود او به کشورش را حل کند. سایتو از کاب می‌خواهد که به ذهن مردی به نام رابرت وارد شود و افکاری را در ناخودآگاه او تلقین نماید…

*************************************

مووی سینمایی «سزار چاوز» به کارگردانی دیگو لونا، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این مووی مایکل پنا، آمریکا فررا و رزاریو داوسن هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

شبکه دو سیما

مووی تلویزیونی «خاطرات روزانه من» به کارگردانی هاشم علیایی، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان مووی از این قرار است که: آغاز زندگی مریم و سیاوش مصادف می‌شود با پیدا شدن دفترچه خاطراتی از سیاوش توسط مریم که در جعبه‌ای قدیمی گذاشته شده است! دانستن گذشته سیاوش باعث می‌شود زندگی رنگ دیگری به خود گیرد. مریم در دفترچه خاطرات گذشته پر شر و شوری را در مورد سیاوش می‌خواند که همه را مستأصل کرده و خانواده از دستش در عذابند.

در این مووی بهار نوحیان، مهدی امینی‌خواه و حمیدرضا نعیمی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

مووی سینمایی «قانون» به کارگردانی فرامرز قریبیان، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان مووی آمده است: مفخم فردی که قاچاقچی بین‌المللی است بار دیگر به ایران بازگشته تا محموله‌ای را با نظارت خود به خارج از کشور بفرستد. او این بار در یک معامله پنج میلیارد تومان شمش طلا از یک تاجر یهودی کلاهبرداری می‌کند. در این بین سرگرد ملک که چند سال پیش همسرش را در راه دستگیری مفخم از دست داده، مأمور پرونده‌ی مفخم می‌شود تا به کمک سروان نصر او را به دام بیاندازند. سروان ملک این‌بار با کمک یک نفوذی به نام چنگیز که در باند مفخم است از محل اختفای آن‌ها و همچنین از محل انبار کالا‌های قاچاق آگاه می‌شود.

در این مووی سینمایی فرامرز قریبیان، عبدالرضا اکبری و جمشید جهان‌زاده نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

مووی سینمایی «ایکینگوت» به کارگردانی گیسلی سنار ارلینگسون، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این مووی مربوط می‌شود به زمان‌های قدیم که مردم ایسلند هنوز اطلاعی از سرزمین گرینلند و ساکنانش نداشته و سرمای زمستان را، به باور‌هایی خرافی همچون وجود هیولا‌ها نسبت می‌دادند. در این بین روزی بوواش، پسر رییس شورای روستایی، موجودی ناشناخته را با پوستی عجیب می‌بیند و به مردم روستا خبر می‌دهد. مردم خرافی نیز به دنبال یافتن این موجود راهی می‌شوند و هر چه رییس شورا تلاش می‌کند این افکار خرافی را از ذهن آنان بزداید موفق نمی‌شود.

التی رونار جانسون، هانس تیتوس ناتینگ و پالمی گِستسون اجراگران این مووی هستند.

*************************************

مووی سینمایی «همه جا با هم» به کارگردانی آرتور لندن، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این مووی در مورد لارن دختر نوجوانی است که پس از مرگ پدر و مادرش باید از برادر کوچکترش هاروی و مادربزرگش مراقبت کند. لارن دونده مستعدی است و یک کارگزارِ سودجو قصد دارد او را راضی کند تا بورسیه یک دانشگاه را بپذیرد. با این شرایط باید مادربزرگش را به خانه سالمندان بفرستند و برای هاروی هم خانواده‌ای پیدا کنند که سرپرستی او را به عهده بگیرند. مادربزرگ نامه قدیمی مربوط به ۵۰ سال پیش از پدربزرگ را به هارویِ خیال‌پرداز می‌دهد و هاروی هم با آن نامه با تصور زنده بودن پدربزرگ که سال‌ها پیش آن‌ها را رها کرده و دیگر سراغی از آن‌ها نگرفته است عازم ماداگاسکار می‌شود تا او را پیدا کند.

سارا استوارت، بل پاولی و دیانا کوئیک اجراگران این مووی هستند.

*************************************

مووی سینمایی «آتشِ لِئو» به کارگردانی مارک آنجلو، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این مووی با اجرا میکی سباستین، سیریل دسکورس و پیِر موندی خواهیم دید: ژوزف پیرمرد مزرعه‌داری است که به تازگی همسرش کاترین را از دست داده و به همین خاطر امیدی به ادامه زندگی ندارد. او تصمیم دارد علیرغم مخالفت دخترش کلر، مزرعه را بفروشد. در واقع او قصد دارد پس از به فروش رساندن مزرعه، دست به خودکشی بزند. در این میان در می‌یابد پسر کلر یعنی لئو، به طور ناخواسته وارد یک ماجرای خطرناک معامله مواد مخدر شده و مقدار زیادی هروئین را در قسمتی از مزرعه او مخفی کرده است. زمانی هم که وکیلِ قاچاقچیِ صاحب مواد برای گرفتن آن‌ها نزد ژوزف آمده، لئو به خیال اینکه وی قصد کشتنن پدربزرگش را دارد، او را به قتل می‌رساند…!

*************************************

شبکه سه سیما

مووی سینمایی «خط ویژه» به کارگردانی مصطفی کیایی، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این مووی با نقش‌آفرینی مصطفی زمانی، هانیه توسلی و هومن سیدی خواهید دید: کاوه نابغه علوم کامپیوتر به همراه خواهر و شوهر خواهرش تحت شرایط خاصی حساب بانکی یک رانت‌خوار به نام محتشم را هک می‌کنند. محتشم برای بازگشت پولش به روش‌های غیرقانونی روی می‌آورد، اما این پول هنگفت در اختیار ۷ جوان قرار می‌گیرد و مشکلات عدیده‌ای را برای آن‌ها به وجود می‌آورد.

*************************************

مووی سینمایی «کاغذ‌ها در باد» به کارگردانی جوآن تاراتوتو، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

پابلو اِچاری، دنیل رابینوویچ، دیگو پرتتی، دیگو تورس و پابلو راگو اجراگران این مووی هستند.

*************************************

مووی سینمایی «دیوار بزرگ چین» به کارگردانی یومو ژانگ، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان مووی با اجرا مت دیمون و تیان جینگ آمده است: دو شوالیه انگلیسی و اسپانیایی به اتفاق یک گروه ۲۰ نفره برای پیدا کردن و خرید باروت که اختراع چینی‌ها بوده از اروپا به این کشور سفر می‌کنند و در طول سفر اکثر افراد گروه خود را از دست می‌دهند. در بدو رسیدن به سرزمین چین مورد هجوم راهزن‌ها قرار گرفته و ۵ نفر از آن‌ها موفق به فرار می‌شوند. شب هنگام در کوه‌های شمال چین موجودی شبیه به هیولا به آن‌ها حمله کرده و سه نفر از آن‌ها را می‌کشد.

*************************************

مووی سینمایی «صندوقچه میداس» به کارگردانی جاناتان نیومن، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این مووی با اجرا مایکل شین، آنی یورین بارنارد، سام نیل، لنا هیدی، لون گرو فود و کلی هاز خواهید دید: از دوران باستان صندوقچه‌ای به‌نام میداس به جا مانده است که می‌تواند هر چیزی را به طلا تبدیل کند و فقط یک نقشه در جهان وجود دارد که مکان آن را نشان می‌دهد. افرادی با نام‌های چریتی و گولر از وجود چنین گنجی مطلع هستند و به سختی در تلاشند تا نقشه و کلید اسرارآمیز صندوق را بیابند. پس از وقوع کش و قوس‌های بسیار بین آن‌دو، در نهایت نقشه به دست گولر افتاده و کلید اسرارآمیز را که شامل دو قطعه‌ی مجزا است، چریتی به‌دست می‌آورد.

*************************************

شبکه چهار سیما

مووی سینمایی «شور زندگی» به کارگردانی وینسنت مینه‌لی، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در این مووی سینمایی کرک داگلاس و آنتونی کویین نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

مووی سینمایی «جسی جیمز» به کارگردانی اندرو دومینیک، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان مووی با اجرا برد پیت و سام شپارد آمده است: رابرت فورد جوانی است که عضو گروه جسی جیمز راهزن مشهور غرب وحشی است و به او علاقه زیادی دارد. اما از سوی جسی جیمز و افراد گروهش جدی گرفته نمی‌شود و مورد تمسخر قرار می‌گیرد. فرماندار از این نقطه ضعف رابرت استفاده کرده و از او می‌خواهد جسی جیمز را کشته و جایزه دستگیری او را به دست اورد. جسی جیمز که از وجود خیانت در گروهش مطلع است می‌داند در عصر جدید دیگر جایی برای او نیست پس با اینکه از نقشه رابرت فورد مطلع است او را به خانه اش دعوت می‌کند و فورد نیز او را می‌کشد.

*************************************

شبکه پنج سیما

مووی سینمایی «تجارت آلوده» به کارگردانی پیر بوترون، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

*************************************

انیمیشن سینمایی «قهرمانی به نام کوآلا» به کارگردانی یانگ هو لی، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: جانی کووالا که رنگش با سایر کوالا‌ها متفاوت است طرد می‌شود و به سمت سیرک می‌رود. او بعد از مدتی با کوالا‌هایی آشنا شده و متوجه می‌شود که برخلاف تصور دیگران موجود شجاعی است و به کوالا‌هایی که اسیر تمساج بدجنسی به نام باگ شده‌اند کمک می‌کند تا خود را نجات دهند.

*************************************

مووی سینمایی «هواپیما ربایی» به کارگردانی برندون نوت، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این مووی با هنرمندی وینی جونز، راب استین برگ و کریگ فیربرس خواهید دید: در یک پرواز اختصاصی رییس یک شرکت بزرگ تجاری ربوده می‌شود، اما در پی اتفاقات قبلی و مرگ یک مامور حفاظتی پلیس گرفتنه که یک عملیات گروگان‌گیری در میان است. یک مامور مخفی حفاظتی اکنون با هویت افشا شده وارد هواپیما شده تا مانع حرکت آن شود، ولی در نهایت موفق نمی‌شود و به خاطر نامزد سابقش که در این پرواز حضور دارد او نیز در این سفر پرمخاطره با این گروه همراه می‌شود. در طول پرواز خواهر رییس شرکت که این ماجرای آدم‌ربایی و باج‌گیری را طرح کرده است کشته شده و در نهایت پس از انجام این باج‌گیری هواپیما به زمین نشسته و سارقین دستگیر می‌شوند.

*************************************

شبکه شما

مووی تلویزیونی «لحظه صید» به کارگردانی اسماعیل فلاح‌پور، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان مووی از این قرار است که: ناخدا شریف که در بین مردم منطقه از اعتبار خاصی برخوردار است پس از امضای قرارداد با فردی به‌نام منشی‏زاده جهت حمل و انتقال بار آن با لنج خود متوجه حرکت نامعقول منشی‏زاده در لنج می‏شود. منشی‏زاده بار خود را بر دریا پرتاب می‏کند و این حرکت او با تعجب و اعتراض ناخدا شریف مواجه می‏شود. ناخدا پی می‏برد که سر او کلاه رفته است و منشی‏زاده‏ها دو برادر هستند به نام عماد و عباد که هر دو در کار صادرات هستند و با کلاهبرداری قصد دارند به سود کلانی دست یابند ناخدا موضوع را به اطلاع سروان جلالی می‏رساند. راجی پسر ناخدا به تلافی این حرکت منشی‏زاده با او درگیر می‏شود.

پرویز فلاحی پور، رضا توکلی، مجید مشیری و مارال فرجاد اجراگران این مووی هستند.

*************************************

مووی تلویزیونی «شرخر» به کارگردانی علی خزاعی‌فر، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان مووی آمده است: رضا گرگوندی مرد جوانی است که در فقر شدید و بیکاری به‌سر می‌برد، ولی بر حسب اتفاق با مرد خلافکار و شرخری با نام اسمال ده تن آشنا می‌شود! رضا در جریان نقد کردن چک کتک شدیدی خورده و بستری می‌شود، رضا به دختری به نام نگار علاقه‌مند شده و برای آخرین بار برای نقد کردن چک پدر نگار اقدام می‌کند و پس از آن به خواستگاری نگار می‌رود، ولی پلیس به در خانه نگار رفته و رضا را بازداشت می‌کند.

در این مووی تلویزیونی سعید توکلی، محمدرضا صولتی، سحر شفیعی و طیبه ابراهیمی هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

شبکه امید

مووی سینمایی «پدر» به کارگردانی مجید مجیدی، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این مووی با اجرا محمد کاسبی، پریوش نظریه و حسن صادقی خواهیم دید: مهرالله بعد از فوت پدرش، برای تأمین خانواده‌اش در شهر دیگری به کار مشغول می‌شود، اما هنگامی‌که به دیدن مادر و خواهرش می رود، می‌فهمد که مادرش با مرد مهربانی که ژاندارم است ازدواج کرده، مهرالله از این خبر عصبانی می‌شود و نزد مادر رفته و هدیه‌های خود و حقوقش را به او می‌دهد و مادر را برای این ازدواج بازخواست می‌کند و هر چه مادر دلیل می‌آورد، او که کینه‌ی ژاندارم را به دل گرفته قبول نمی‌کند و درصدد آزار او برمی‌آید و با استفاده از فرصتی، اسلحه‌ی ژاندارم را به سرقت می‌برد.

*************************************

مووی سینمایی «در دل دریا» به کارگردانی ران هاوارد، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این مووی که اقتباسی از کتاب در دل دریا است با اجرا ریس همسورث، بنجامین واکر و کیلین مورفی غرق شدن یک کشتی آمریکایی شکار نهنگ در سال ۱۸۲۰ میلادی به تصویر کشیده شده است.

***********************************

شبکه افق

مووی سینمایی «بسوزان» به کارگردانی جیلو پونته‌کوروو، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این مووی خواهید دید: در اواسط قرن نوزدهم، یک سیاستمدار مارلون براندو که برای رفع انحصار شکر توسط پرتغالی‌ها به یکی از جزایر دریای کارائیب به‌نام کوئیمادا اعزام شده، درگیر قیام انقلابیون جزیره می‌شود. او برای منافع کشور‌های غربی انقلاب را منحرف می‌کند و پس از مدتی به کشورش بازمی‌گردد. اما سال‌ها بعد باز به سراغ او می‌آیند، چون دوباره مردم آن منطقه برای به‌دست آوردن حق خود در تجارت شکر سر به قیام زده‌اند.

*************************************

مووی سینمایی «یتیم‌خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان این مووی در سال ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ می‌گذرد که در زمان احمدشاه قاجار، بر اثر قحطی ناشی از خیانت انگلیس‌ها، ۹ میلیون نفر از مردم ایران جان باختند.

علیرام نورایی، جعفر دهقان و قطب‌الدین صادقی اجراگران این مووی هستند.

*************************************

شبکه نمایش

مووی‌های سینمایی و تلویزیونی «الپاگور»، «هدیه‌ای برای آقای تومی» و «صد هزار دلار» پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۱۱، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

*************************************

مووی‌های سینمایی و تلویزیونی «بزرگتر از زندگی»، «پدر و پسر قهرمان»، «بانتی و بابلی» و «مغز متفکر» جمعه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


انتهای پیام/

 

02
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.