هزینه افتتاحیه «تنگه ابوقریب» به خوزستان اهدا می‌شود


عوامل مووی سینمایی «تنگه ابوقریب» به خاطر شرایط بد اقتصادی مردم و کشور تصمیم‌گرفتند که برای این مووی افتتاحیه برگزار نکنند و هزینه آن را به مناطق محروم خوزستان ببخشند.

به خبرگزاری سینماخبر به نقل از روابط عمومی مووی، عوامل مووی سینمایی «تنگه ابوقریب» در واکنش به شرایط نامساعد اقتصادی و نبود امکانات اولیه در مناطق جنگ زده دفاع مقدس، هزینه برگزاری افتتاحیه این مووی را صرف اکران مووی در مناطق محروم خوزستان می‌کنند.

در حالی که برنامه ریزی‌های اولیه برای برگزاری آیین افتتاحیه مووی «تنگه ابوقریب» برای روز یکشنبه ۱۴ مردادماه در پردیس سینمایی کورش انجام شده بود، گروه تولید این مووی تصمیم گرفتند در واکنش به شرایط نامساعد اقتصادی کشور و تخصیص نیافتن امکانات اولیه زندگی به مناطق دفاع مقدس، به جای صرف هزینه برگزاری مراسم افتتاحیه این هزینه را صرف اکران مووی «تنگه ابوقریب» در خوزستان کنند.

بهترین مووی سی‌و‌ششمین جشنواره مووی‌ فجر در شهرهای مختلف استان خوزستان که خط مقدم نبرد در دفاع مقدس بودند اکران خواهد شد. ضمن اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای اکران در شهرهای بدون سینما هم انجام شده است که برنامه دقیق اکران در این مناطق اعلام خواهد شد.

چند روز پیش هم اجراگران مووی «تنگه ابوقریب»، برای یادآوری پاکدستی و فداکاری فرماندهان دوران دفاع مقدس و تفاوت‌های معنادار مدیران دفاع مقدس با رفتار برخی از مدیران امروز کشور، تماشای این مووی را به مسئولان کشور توصیه کرده بودند.

مووی سینمایی «تنگه ابوقریب»، بهترین مووی و برنده ۶ سیمرغ جشنواره سی‌و‌ششم مووی فجر از روز چهارشنبه ۱۷ مرداد در سینماهای کشور اکران خواهد شد.

انتهای پیام/

04
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.