«هانه» به جنگ و آوارگی آدم‌ها می‌پردازد / نسخه نهایی «معکوس» هفته آینده آماده می‌شود


پولاد کیمیایی کارگردان سینما گفت:موضوع «هانه» درباره جنگ در سراسر جهان و بی خانمان شدن آدم‌ها است.

به خبرگزاری سینماخبر  پولاد کیمیایی اجراگر و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت ساخت مووی سینمایی«معکوس»گفت : صداگذاری این اثر رو به پایان است و بزودی اصلاح رنگ آن آغاز می شود و نسخه نهایی آن هفته آینده آماده و برای گرفتن پروانه نمایش اقدام می کنیم.

وی افزود : مرحله ویژوال مووی،به دلیل سنگینی  زمان زیادی را از ما گرفت اما به خوبی پایان یافت.

این کارگردان با اشاره به ساخت «هانه» بیان کرد : طرح این اثر به مووینامه رسید و هم اکنون در حال نگارش آن هستم که قطعا نیاز به چندین بار بازنویسی دارد.

کیمیایی درباره موضوع این مووی بیان کرد : موضوع «هانه» در رابطه با سوریه و جنگ در این کشور نیست و مشخصا به داعش اشاره نمی کنیم بلکه درباره موضوع جنگ در سراسر جهان و بی خانمان شدن و گم شدن آدم هاست حتی اول مووی به کسانی که در جنگ جهانی دوم جان باختند تقدیم می شود و می گوییم این نوع اتفاقات ننگ آور ادامه دارد.

وی بیان کرد : در مووینامه من یک ایرانی ، یک عراقی و … وجود دارند و می گوییم موضوع جنگ و آوارگی آدم ها و عواقب منفی فراوان آن مسئله ای مهم و جهان شمول است البته موضوع پناهندگی و فرار به کشورهایی که رفاه و امنیت در آنها وجود دارد را نیز مطرح می کنیم.

کیمیایی تصریح کرد : موضوع اصلی«هانه» کوچ انسان هایی است که دور از جنگ و خونریزی به کشورهایی با رفاه و آسایش و امنیت پناه می برند.

گفتنی است؛ « معکوس » پولاد کیمیایی مضمونی اجتماعی دارد و تهیه‌کنندگی آن برعهده مسعود کیمیایی است. در این مووی اجراگرانی چون بابک حمیدیان، علیرضا کمالی، اکبر زنجانپور، شهرام حقیقت دوست و لیلا زارع نقش آفرینی می‌کنند.

دیگر عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از:

مدیر موویبرداری: تورج منصوری، صدابردار: پرویز آبنار، طراح گریم: محمد قومی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی و عکاس: علی نیک رفتار.

انتهای پیام/

09
اکتبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.