مووی‌هایی که فقط به خاطر چهره‌های زیبای اجراگرانش بیشتر می‌فروشند!


این اجراگر با تاکید به انتخاب نقش مناسب برای هر اجراگر اظهار کرد: اجراگر در انتخاب نقش خود باید بداند مناسب این نقش است یا خیر، من خودم نقشی را که مناسبم باشد ممکن است بپذیرم.

اکبری درباره نبود نقش مناسب برای اجراگران مسن‌تر در آثار هنری توضیح داد: موویسازان ریسک نمی‌کنند چون تهیه کنندگان قصد دارند پولشان را خیلی زود به دست بیاورند به همین دلیل دنبال پروژه‌هایی می‌روند که دست به نقد است. مووی‌هایی که هم اکنون مرسوم است مبنی بر حضور دو جوان سرکش است که خانواده‌هایشان مخالف ازدواجشان هستند و مووینامه را با یک سری رنگ و آهنگ و لعاب تولید می‌کنند که قصه‌ای هم ندارند و تنها جذابیت آن‌ها چهره‌های زیبای اجراگرانش است.

وی با اشاره به علاقه خود به مووی‌های کمدی بیان کرد: من نیز عاشق کار کمدی هستم، کسی نیست که کار کمدی را دوست نداشته باشد اما کمدی باید خاطره انگیز باشد و از آن یاد کرد نه آن کمدی که بعد از یک ساعت فراموش شود. کمدی‌های امروز برای اینکه مردم را بخنداند هر دیالوگی را در خود دارند و هر حرکتی انجام می‌دهند. پیام برای مخاطب، تخریب فرهنگی و رودررو شدن با ادبیات فارسی، اهمیتی برای موویسازان امروزی ندارد و تنها شخصیت افراد را مورد هدف قرار می‌دهند. 

اجراگر سریال “آنام” ادامه داد: درست است که طنز کاریکاتور است اما برخی آثار هستند که بارها و بارها پخش می‌شوند و تکراری نیستند به دلیل اینکه خلاقیت به خرج می‌دهند. باید در کمدی مسائلی مطرح شود که در آثار جدی آنچنان تاثیرگذار نباشد.

تنها جذابیت مووی‌های امروز آهنگ و چهره‌های زیبا شده است/عاشق سینمای طنز هستم

اکبری
درباره فعالیت‌های هنری خود خاطرنشان کرد: سال گذشته در دو تئاتر کمدی اجرا کرده‌ام یکی بیشتر کاربردی بود که در قالب یک اثر مهم ادبی در قالب طنز ارائه شد. همچنین قرار است در یک نمایشنامه کار کنم که فعلا در حال بازبینی است و احتمالا پسرم پندار نیز در آن اجرا خواهد کرد.

09
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.