موویی که پس از 11 سال رفع توقیف شد


تهیه‌کننده مووی سینمایی «نیلوفر» با اعلام خبر رفع توقیفی این مووی پس از 11 سال و عرضه آن در شبکه نمایش خانگی نسبت به پخش بدون اجازه‌ی آن از شبکه‌های ماهواره‌ای اعترض کرد.

به خبرگزاری سینماخبر به نقل از فار ایست‌مووی، مووی سینمایی علمی-تخیلی «جین-رو: تشکیلات گرگ» ساخت کره جنوبی به کارگردانی «کیم جی وون» همین ماه در سینماها اکران می‌شود.

این مووی که بر اساس یک انیمه ژاپنی به همین نام که در سال 1999 میلادی (1388 شمسی) ساخته شده بود، خلق شده است.

مووی داستان یک عضو زخم‌خورده نیروی شبه‌نظامی است که تحت تاثیر کشته‌شدن خواهر یکی از تروریست‌های زن در زمان خدمتش قرار گرفته است. 

«کانگ دانگ وون»، «هان هیو جو»، «جانگ وو سانگ یول» و «هان یه ری» هنرپیشگان اصلی این مووی هستند.

 در خلاصه داستان مووی آمده است: در سال 2029 کره شمالی و جنوبی بر سر تشکیل یک دولت متحد توافق می‌کنند. این دو کشور از 5 سال قبل برای این اتحاد مهیا شده‌اند. در این حین تظاهرکنندگان، موافقان و مخالفان این اتحاد دو کره، فعالیت‌هایشان شدیدتر می‌شود که در این میان سازمانی تروریستی با عنوان «تشکیلات» ظاهر می‌شود. آنها مخالف این اتحاد هستند. برای مقابله با این سازمان یک پلیس ویژه تشکیل می‌شود این درحالیست که آژانس اطلاعاتی و سرویس امنیتی قدرتمند دولت نیز با این اتحاد مخالف است…

مووی «جین-رو: تشکیلات گرگ» از ماه جولای در سینماهای کره جنوبی اکرانش آغاز خواهد شد. پیش از این و در سال 1999 انیمه‌ای ژاپنی با همین نام ساخته شده است.

انتهای پیام/

06
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.