«مشاور موجی» مهرماه کلید می‌خورد/ «قرارمون پارک شهر» در نوبت اکران است


تهیه‌کننده مووی سینمایی «مشاور موجی» گفت: این مووی سینمایی در حال حاضر روزهای پایانی نگارش مووینامه را پشت سر می‌گذارد و احتمالاً اوایل مهر کلید می‌خورد.

به خبرگزاری سینماخبر ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت مووی سینمایی «مشاور موجی» گفت: این روزها مشغول نگارش آخرین بازنویسی مووی‌نامه «مشاور موجی» هستیم و احتمالاً تا یک ماه آینده درخواست پروانه ساخت می‌دهیم. 

وی درباره آغاز موویبرداری مووی سینمایی «مشاور موجی» بیان کرد: در حال حاضر به خاطر این که هنوز پروانه ساخت گرفتن نکرده‌ایم، نمی‌توان زمان دقیق موویبرداری را اعلام کرد، ولی برنامه‌ریزی ما برای موویبرداری اوایل مهرماه خواهد بود. 

این تهیه‌کننده سینمای ایران درباره کارگردان مووی سینمایی «مشاور موجی» خاطرنشان کرد: با چند کارگردان به طور همزمان در حال مذاکره هستیم و به‌زودی با یک کارگردان به جمع‌بندی رسیده و خبر آن را اعلام می‌کنیم. 

اصغری درباره مووی سینمایی «قرارمون پارک شهر» هم گفت: چند وقتی است که در تلاش هستیم مووی سینمایی «قرارمون پارک شهر» ساخته فلورا سام را اکران کنیم و این روزها مشغول این کار هستیم. 

وی ادامه داد: مووی سینمایی«قرارمون پارک شهر» با عنوان قبلی «نیمکت» یک مووی اجتماعی است که شخصیت اصلی آن یک ایثارگر است. داستان این مووی حول محور زنی می‌چرخد که خواستگار قبلی‌اش را بار دیگر ملاقات می‌کند و به حقایقی دست می‌یابد. 

انتهای پیام

15
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.