مراسم عقد در استودیو رادیو تهران


شبکه رادیویی تهران به مناسبت عید سعید غدیر خم با دعوت از زوج های بی بضاعت مراسم عقدشان را به صورت زنده در استودیو برگزار می کند.

به خبرگزاری سینماخبر شبکه رادیویی تهران به مناسبت عید سعید غدیر خم با دعوت از زوج های بی بضاعت مراسم عقدشان را به صورت زنده در استودیو برگزار می کند.

مریم سادات آصفی تهیه کننده برنامه گفت: پخش مستقیم مراسم عقد کنان زوج های بی بضاعت به صورت مستقیم در استودیوی برنامه رادیویی «تا انتهای هدایت» برگزار می شود.

وی افزود:شبکه رادیویی تهران به مناسبت عید سعید غدیر خم و باهدف ترویج ازدواج آسان به نمایندگی از پدران و مادران این زوج های جوان که در قید حیات نیستند، مراسم عقد آنها را با برپایی سفره عقد، حضور عاقد و گروه موسیقی در استودیو برگزار می کند.

آصفی بیان کرد: محمد حشمتی خواننده پاپ و سنتی خوان مهمان حضوری این مراسم هستند، علاوه بر این؛ از هنرمندان و اجراگران برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است.

وی گفت: بخش های دیگر این برنامه با خبرگزاری هایی از جشن های عروسی و سفارشات برگزاری مراسم های عقد و عروسی تقدیم حضور مخاطبان می شود. از دیگر بخش ها می توان به مستند «سیدخندان»که عید دیدنی از سیدان است، اشاره کرد.

گفتنی است؛این برنامه به همت گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری از ساعت 6 و 30 تا 10 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز پخش می شود. محمدحسین امیدی گوینده، محمدرضا میرحسینی خبرگزاریگر و مریم توفیقی نویسنده شما مخاطبان را از این برنامه همراهی خواهند کرد.عید غدیر همراه با زلزله زدگان کرمانشاه

شبکه رادیویی تهران در روز عید در ویژه برنامه تا «انتهای هدایت» با زلزله زدگان کرمانشاه همراه می شود.

سید میثم کطائیان، تهیه کننده گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران گفت: به مناسبت این عید فرخنده خبرگزاری هایی از منطقه زلزله زده کرمانشاه خواهیم داشت، پوشش مراسم عید غدیر در کرمانشاه و آداب و رسوم مراسم های عروسی و عقدکنان از دیگر بخش های ویژه برنامه تا انتهای هدایت است که ساعت 15 تا 17 از رادیو تهران تقدیم مخاطبان می شود.

وی ادامه داد: حجت الاسلام بهاری کارشناس مذهبی به موضوع غدیر می پردازد و درباره فلسفه عیدی دادن سیدها، صحبت خواهد شد. الهام حاجی نژاد در آیتم تاریخ اسلام به غدیر از زمان پیامبر اسلام (ص) می پردازد و در بخش های دیگر برنامه به کتابشناسی غدیر می پردازیم.

محمدرضا پاکزادیان هماهنگی، سیدیاسر کطائیان ارتباطات، سپیده آقاجانی آیتم ساز، رضا خضرائی گوینده این برنامه رادیویی است.قطعات نمایشی ویژه عید غدیر

قطعات نمایشی با موضوع غدیر، دید و بازدید، دیدار سیدها و صله رحم از ساعت 10 تا 14 در ویژه برنامه تا انتهای هدایت از رادیو تهران تدارک دیده شده است.

انسیه سمیع پور تهیه کننده این ویژه برنامه گفت: بخش های شاد و مفرحی ویژه این روز تهیه شده است از قطعات نمایشی و روایت های طنز با موضوع غدیرگرفته تا حضور خواننده ها و ترانه سراها.

کارشناس مذهبی برنامه حجت الاسلام مهدی آقاجانی با مضمون غدیر، کارشناس فرهنگ عامه میترا خواجه ئیان با موضوع آداب و رسوم مردم ایران در عید و کارشناس موسیقی آئینی هوشنگ جاوید همراه مخاطبان خواهند بود.

نیما نعمتی زاده و سیده فرضی مجری اجراگر ، اعظم قربانپور خبرگزاریگر این دیگر عوامل ویژه برنامه تا انتهای هدایت هستند.

انتهای پیام/

30
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.