مانیفست تلخ به روایت من، نمایشی برای بیماران مبتلا به ویروس HIV


بهار براتی کارگردان نمایش «مانیفست تلخ به روایت من» از دلایل اجرای این اثر نمایشی گفت.

به خبرگزاری سینماخبر بهار براتی کارگردان نمایش «مانیفست تلخ به روایت من» در خصوص انتخاب نمایشنامه این اثر نمایشی بیان کرد: مهمترین دلیلی که این نمایشنامه را انتخاب کردم، این بود که موضوع آن در خصوص بیماران HIV بود. اینکه روند زندگی‌شان به چه صورت است و مردم و جامعه در مورد آن‌ها چطور قضاوت می‌کنند.

وی در خصوص اجرا خود در این نمایش بیان کرد: من با شخصیت زن این نمایش ارتباط برقرار کردم؛ زن قصه ویژگی و حس و حال خیلی خوبی داشت برای اینکه بتوانم اجرا خود را نشان دهم.

براتی با بیان اینکه تمرین برای این نمایش به مدت ۶ ماه طول کشید و در این مدت به مشکل خاصی برنخوردیم، در خصوص پیش بینی خود از استقبال مخاطبان گفت: خدا را شکر از طریق سایت فروش خوبی داشتیم و خیلی از دوستان برای دیدن این کار می‌آیند. به خصوص از طرف مرکز بهداشت غرب که مرکز بهداشت بیماران HIV نیز هست، استقبال خوبی کردند و قرار است به دیدن این نمایش بیایند.

گفتنی است؛ در خلاصه این نمایش آمده است:

نمایش درباره زندگی و عشق دو هنرمند است که روان پریشی و ایدز روابط بین آن‌ها را به شکل ناباورانه‌ای پیچیده ساخته است. تا زمانی که زن به رفتار مرد شک می‌کند اما… .

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:

موسیقی: سروش محمدنیا، نور: محمدحسین آقایی، مدیر تولید: حمید طالبی، مدیر صحنه: علیرضا ملک پور، منشی صحنه: شیدا مرادی خواه، هماهنگی: شهر آشوب مفتاحی، طراح لباس: پگاه مشتاقی نیا، عکاس: ماه گل ملکی، طراح صحنه: بهار براتی، مدیر اجرایی: حمید ناصر، طراح بروشور و تیزر: مهران عبدویس، طراح حرکات فرم: علیرضا بهرامی زاده، دوخت لباس: ابراهیم میرزایی، طراح صحنه: بهار براتی، مدیر تولید: حمیدرضا طالبی، مدیر اجرایی: حمید ناصر، طراح نور و پخش نور: امیر خاکی، عکاس: ماه گل مالکی، حمیدرضا عادلی، مدیر اجرایی: میثم زرقانی، محمد سلیمی، مریم میرزایی، ساخت بروشور و پوستر: کاظم صادقیه.

«مانیفست تلخ به روایت من» نوشته داریوش کیا با اجرا بهار براتی و وحید حاجی زاده تا ۲۵ دی در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/

02
ژانویه 2019
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.