«ماجرای نیمروز۲» پروژه بزرگتر و سخت‌تری است


تدوینگر مووی سینمایی «ماجرای نیمروز» گفت: قسمت دوم «ماجرای نیمروز» به شدت بزرگتر و پروژه سخت‌تری است و می‌توانم به جرأت بگویم که مخاطبان آن بیش از «ماجرای نیمروز۱» خواهد بود.

به خبرگزاری سینماخبر سجاد پهلوان‌زاده تدوینگر سینمای ایران درباره احتمال همکاری خود با مووی سینمایی «ماجرای نیمروز2» گفت: به تازگی آقای مهدویان پیشنهاد تدوین مووی سینمایی «ماجرای نیمروز2» را به من دادند و مووینامه اثر را در اختیارم قرار داده‌اند که من کاملاً آن را مطالعه کرده‌ام. 

وی درباره تفاوت «ماجرای نیمروز2» با قسمت اول این مووی، بیان کرد: قسمت دوم «ماجرای نیمروز» پروژه به شدت بزرگتر و سخت‌تری است. شاید بهتر باشد که درباره قصه صحبت نکنم؛ ولی می‌توانم همین قدر بگویم که قصه «ماجرای نیمروز2» بسیار جذاب‌تر‌ از قسمت اول است و می‌توانم به جرأت بگویم که مخاطبان آن بیش از «ماجرای نیمروز1» خواهد بود. 

این تدوینگر سینمای ایران در پاسخ به این سؤال که با توجه به بزرگ بودن پروژه «ماجرای نیمروز2» آیا زمان کافی تا جشنواره فجر برای این مووی وجود خواهد داشت، خاطر نشان کرد: قطعاً مووی تا سی‌وهفتمین جشنواره ملی فجر آماده نمایش خواهد شد، چرا که تدوین «ماجرای نیمروز2» همزمان با موویبرداری صورت خواهد گرفت.

به خبرگزاری فارس، مووی سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سی‌وپنجمین جشنواره ملی مووی فجر حضور یافت و 4 سیمرغ بلورین را از آن خود کرد. این مووی از 25 اسفندماه 1395 اکران خود را آغاز کرد و بعد از کسب فروش 4 میلیارد و 500 میلیون تومانی، به نمایش خود پایان داد.

مووی سینمایی «ماجرای نیمروز 1» به ترورهای سال 1360 به دست گروه مجاهدین خلق می‌پردازد. این درگیری‌ها پس از برکناری ابوالحسن بنی‌صدر به عنوان رئیس جمهور توسط مجلس شورای اسلامی شدت می‌گیرند. گروه‌های ضد حکومت مانند گروه سازمان مجاهدین خلق ایران، دست به جنگ داخلی در ایران پس از برکناری ابوالحسن بنی‌صدر و ترورهای موفق مقامات ارشد حکومت می‌زنند. از سوی دیگر، سازمان اطلاعات کشور و اطلاعات سپاه با همکاری هم درصدد دستگیری اعضای گروه سازمان منافقین هستند. در این میان، روابط سابق بین یکی از اعضای سپاه و زنی از اعضای گروه سازمان منافقین که در گذشته در دانشگاه همکلاسی بودند در داستان ایجاد گره می‌کند.

مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی‌فر، مهدی زمین پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی و مهدی پاکدل از جمله اجراگران این مووی هستند.

انتهای پیام/

 

17
ژوئن 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.