ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده از زبان عوامل مووی


مهدی فخیم زاده کارگردان و اجراگر سینما و تلویزیون چهارشنبه در چالوس تصادف کرد که عوامل مووی چگونگی این حادثه را تشریح کردند.

به خبرگزاری سینماخبر مهدی فخیم زاده کارگردان و اجراگر سینما و تلویزیون چهارشنبه هنگامی‌ که مشغول موویبرداری آخرین سکانس‌های مووی سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید شد و به دلیل ضربه‌ وارده به سرش در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌های ویژه است.

در این چند روز اخبار ضد و نقیضی درباره وضعیت این کارگردان منتشر شده اما طبق آخرین خبر ایشان به هوش آمده و روند روبه بهبودی دارد.

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با حضور در بیمارستان مهدی فخیم زاده با برخی عوامل مووی و اجراگران سینما و تلویزیون که در آنجا حاضر و به عیادت او رفته بودند،گفتگویی داشت که در ادامه به آن پرداخته ایم:

حامد حسینی: تنها یک سکانس باقی مانده بودسید حامد حسینی تهیه کننده «مشت آخر» در خصوص ماجرای رخ داده در پشت صحنه این اثر گفت: روز آخر ضبط سکانس‌های پایانی کار بودیم که رفت و آمد بین لوکیشن‌ها باعث این حادثه شد.

وی ادامه داد:موتوری از یک فرعی به سرعت با موتور فخیم زاده تصادف کرد که خداروشکر با آمدن اورژانس به سرعت به بیمارستان چالوس منتقل شد.

حسینی ادامه داد: امروز صبح با او گفتگو داشتم و خداروشکر حالش خوب بود و شکستگی نداشت و تنها چند زخم سطحی است که آن هم برطرف می‌شود.

وی در خصوص ضایعه مغزی در اخبار منتشر شده اظهار داشت: ضایعه مغزی دیده شده، اما به این تصادف ربطی نداشته و جای هیچ نگرانی نیست.

رامین راستاد :همیشه خودم فخیم زاده را سر لوکیشن‌ها می بردمرامین راستاد اجراگر سینما و تلویزیون گفت: چالوس بر سر صحنه بودیم که این اتفاق افتاد ما در این کار مدام با هم اجرا داشتیم و سوار بر موتور بودیم اما روز حادثه، چون مشغول نهار خوردن بودم فخیم زاده با یکی دیگر از بچه‌ها با موتور به سر صحنه رفتند و چون موتور به گونه‌ای خاصی طراحی شده بود که محل پای فرد پشت سر بالاتر از حالت عادی بود  این تصادف باعث شد تا موتور به زیر پای فخیم زاده برخورد و او را پرتاب کند.

همایون اسعدیان :خوشحالم که فخیم زاده حالش خوب استهمایون اسعدیان کارگردان سینما در خصوص وضعیت جسمانی مهدی فخیم زاده گفت:با وجود اینکه می‌دانستم امکان ملاقات نیست، اما آمدم تا جویای حالش شوم.

وی درخصوص حضور اهالی هنر در بیمارستان تصریح کرد:حضور اهالی هنر برای عیادت از مهدی فخیم زاده یک همدلی است که به دور از هر دیدگاه و تفکری برای هم احترام قائل هستیم، امیدوارم همیشه به شادی دور هم جمع شویم.

اسعدیان خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که حال او خوب است، اما گاهی بی احتیاطی‌هایی صورت می گیرد که باعث آن اتفاق خودمان هستیم من هم  امروز برای ملاقات فخیم زاده با موتور آمدم و مدام به راننده تاکید می کردم که با احتیاط بیاید تا اتفاقی رخ ندهد.

امیر خسرو امیر صادقی :فضای مجازی، فضای ناجوانمردانه‌ای استامیرخسرو امیر صادقی درخصوص اخبار کذب فضای مجازی گفت: فضای مجازی خیلی بی رحمانه اخباری را در جهت فوت کارگردان خوب کشورمان منتشر می‌کرد که کذب بود  واقعیت نداشت.

وی ادامه داد: خداروشکر در حال حاضر حال او خوب است و هوشیاری بالایی دارد و توانست صحبت کند، اما برای کنترل وضعیت جسمانی او ،تا یکشنبه باید در ‌آی سی یو بماند و بعد به بخش منتقل شود.

خیراندیش: به هوش آمدن فخیم زاده معجزه بودگوهر خیراندیش اجراگر «مشت آخر» در خصوص تصادف مهدی فخیم زاده در صحنه موویبرداری گفت: در ابتدا وضعیت او خیلی بد بود و ریه  به دلیل حجم خونریزی به مشکل برخورده بود، اما با رسیدن اورژانس و رسیدگی دکتر خداروشکر حالش رو به بهبود است، اما واقعا معجزه شد تا هوشیاری خود را به صورت کامل بدست آورد.

وی ادامه داد: اخبار گوناگونی را در فضای مجازی از مهدی فخیم زاده شنیدیم که متاسفانه برخی از افراد ناجوانمردانه اخباری را منتشر کردند، اما تا به امروز حالشون رو به بهبود است و دکتر گفتند جای هیچ نگرانی نیست و باید دعا کنیم تا زودتر از روی تخت بلند شوند.

ابوالحسن داوودی :خوشحالم که فخیم زاده را سرحال دیدمابوالحسن داوودی کارگردان سینما گفت:خوشحالم که کارگردان خوب کشورمان را سرحال دیدم و با وجود توانمندی‌های جسمی که دارند هرچه زودتر بهبودی کامل را به دست می‌آورند.

انتهای پیام/

01
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.