«قطار آن شب» در تدارک جشنواره‌ی مووی کودک و نوجوان


تهیه کننده مووی «قطار آن شب» که در ژانر کودک و نوجوان در حال ساخت است،گفت: موویبرداری این اثر سینمایی از نیمه گذشته است.

به خبرگزاری سینماخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، بهروز رشاد گفت: بیش از ۵۰ درصد از موویبرداری مووی «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی انجام شده است.

وی اظهار کرد: هم اکنون موویبرداری این مووی سینمایی در منطقه شیرگاه ادامه دارد و پیش بینی می‌کنیم پس از ۳۰ روز، موویبرداری این اثر سینمایی به پایان رسیده و وارد مراحل جلوه‌های بصری شود.

این تهیه کننده سینما با اشاره به اهمیت عنصر رویاپردازی در ساخت آثار سینمای کودک و نوجوان اظهار امیدواری کرد با همراهی بنیاد سینمایی فارابی بخش جلوه‌های ویژه بصری مووی «قطار آن شب» برای مخاطبان قابل قبول باشد.

رشاد با اشاره به اهمیت جلوه‌های بصری در مووی‌های کودک و نوجوان تاکید کرد: جلوه‌های بصری در مووی کودک اثرگذار است و زیبایی خاصی به مووی می‌دهد و به رویاپردازی کمک می‌کند. در مووی «قطار آن شب» در بخش‌هایی روایت به صورت انیمیشن ارائه می‌شود. همچنین بخش آتش زدن مزرعه و فرار حیوانات از مرزعه نیز با استفاده از جلوه‌های بصری انجام خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد که «قطار آن شب» در سی و یکمین جشنواره مووی کودک و نوجوان رونمایی شود.

مووی سینمایی «قطار آن شب» با همراهی بنیاد سینمایی فارابی در مرحله تولید قرار دارد.

افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و اجراگر خردسال آیلین رشیدیان در این اثر سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل اصلی مووی عبارتند از : نویسنده: بهروزرشاد و حمیدرضا قطبی بر اساس رمانی از احمد اکبرپور، تهیه کننده و مجری طرح: بهروز رشاد، کارگردان: حمیدرضا قطبی، مدیر موویبرداری: محمدرسولی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه: هومن معصومی، طراح چهره‌پردازی: ناهید علامی، صدابردار: حسین بشاش، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: واحیک خچوویان، منشی صحنه: هدیه نصیری، دستیار تهیه: میثم صانعی، عکاس: بهروز صادقی، مدیر تدارکات: داوود ناظمی، محصول شرکت سینمائی کارن مووی.

انتهای پیام /

01
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.