فروش «هاری» رضایت‌بخش است/ شیطنت‌ در روند اکران مووی ها


به خبرگزاری سینماخبرامیراحمد انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مووی سینمایی «هاری» که به کارگردانی وی روی پرده است، بیان کرد: ما از بازخوردهای تماشاگران متوجه شده ایم که راضی از سالن بیرون می آیند و مُبلغ های خوبی برای «هاری» بوده اند.

وی با اشاره به اینکه زمان اکران مووی انتخاب آنها نبوده و چندان علاقه ای به اکران در این زمان نداشته اند، بیان کرد: ما چاره ای نداشتیم و تنها در همین زمان می توانستیم مووی را به نمایش بگذاریم. با همه این تفاسیر به نظرم فروش خوب بوده است و راضی هستیم؛ هرچند این مووی حمایت و تبلیغات چندانی ندارد.

این کارگردان جوان با اشاره به سالن ها و سانس های «هاری» اظهار کرد: هرچند عده ای می گویند برخی از مووی ها تعداد سالن های بالایی دارند ولی گاهی این سالن های زیاد سانس های خوبی ندارند و به فروش مووی کمک نمی کنند. مووی ما حدود هشت سالن در اختیار دارد که بیشترین بار فروش بر دوش همین سالن ها است.

انصاری ضمن ابراز رضایت از اکران، استقبال مردم و کار پخش کننده عنوان کرد: در این میان همیشه شیطنت هایی در حق آثار می شود که جوانمردانه نیست برای مثال به یکباره سانس ها را عوض می کنند و یا سالنی برای سانس فوق العاده در اختیارمووی نمی گذارند و سالن ها را به مووی های دیگر می دهند.

وی در پایان گفت: این ظلم در حق همه مووی های مستقل می شود و اصلا مهم نیست که مووی را چه کسی ساخته است.

در «هاری» میلاد کی مرام، علیرضا کمالی، مینا ساداتی، حسین سلیمانی، مجید واشقانی، اکبر معززی، ماریه ماشاالهی، اصغر طبسی، علی گلبهاران، هنگامه قاضیانی و جمشید هاشم پور به ایفای نقش پرداخته اند.

26
فوریه 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.