عمو پورنگ پیشنهاد اجرا در چه مووی‌هایی را رد کرد؟ / گلایه آقای مجری از بی مهری‌هاداریوش فرضیایی روز گذشته در برنامه من و شما، از رد پیشنهادهای اجراگری خود گفت.

به خبرگزاری سینماخبر  داریوش فرضیایی روز گذشته در برنامه من و شما حاضر شد و برای اولین بار از موضوعاتی سخن گفت که تا پیش از این درباره آن‌ها صحبت نکرده بود.

وی در ابتدای صحبت هایش خطاب به آرش ظلى پور مجرى برنامه که پرسیده بود احساس این روزهایش چیست، گفت: از بى مهری‌ها خسته ام، این بی‌مهری می تواند از جانب مدیران باشد یا افراد دیگر. اینکه اصلا حوزه کودک به اندازه بخش‌های دیگر مهم نیست و فرش قرمز برای ما پهن نمی کنند، ما را ناراحت می کند. از قضاوت‌ها و خراش‌هایی که به روح هم وارد می کنیم، خسته‌ام.می خواستم به جای مجری، معلم بشومفرضیایی در پاسخ به این سوال که چه زمانی می خواهد خودش را بازنشسته کند، عنوان کرد: هر زمان که تکراری بشوم می‌روم. وقت مردم ارزش دارد و من نمی‌خواهم تکراری باشم. اگر کار اجرا نکنم و در تلویزیون نباشم کاری را انجام می دهم که به حوزه کودک‌ربط داشته باشد. معلم می شوم و می‌روم در مهد‌ کودک و دبستان درس می دهم. شاید جالب باشد بگویم که من قبل از مجری شدن دوست داشتم معلم بشوم.همه مووی‌هایی که عموپورنگ در آن‌ها اجرا نکرد

عموپورنگ، اما در بخشی از گفتگو درباره نقش‌هایی که به او پیشنهاد شده گفت و توضیح داد: من دلم می خواهد نقش خودم را اجرا کنم؛ نقش داریوش‌فرضیایی! پیشنهادات زیاد اجرا داشتم؛ یکبار کیومرث پوراحمد به من پیشنهاد اجرا داد که قبول نکردم و ایشان بعد از آن «گل‌یخ» را ساختند و فکر می کنم برای همین مووی به من پیشنهاد دادند. علی قوی تن برای مووی «سرود‌ تولد» و نقشی که بعد از آن امین حیایی اجرا کرد به من پیشنهاد کرد. داریوش مهرجویی هم یک بار به من از طریق محمدرضا شریفی نیا پیشنهاد اجرا داد برای مووی «مرد اسباب‌اجرا فروش» که هیچ وقت هم ساخته نشد. یادم می‌آید وقتی پیشنهاد را رد کردم شریفی‌نیا گفت که من به این کار‌ها کار ندارم، موویبرداری که شروع شود دست و پایت را میبندم و به زور تو را می‌آورم. گویا دختر آقای مهرجویی مخاطب من است و ایشان برای آن مووی به من لطف داشتند و میخواستند حتما اجرا کنم، اما آخرش سرمایه گذار جور نشد و مووی هم ساخته نشد. همچنین برای نقش حمید گودرزی در «چپ دست» هم به من پیشنهاد اجرا شد که قبول نکردم. حسین قناعت هم از دیگر کارگردانانی بود که به من پیشنهاد اجرا داد.

این مجری با عنوان اینکه علاقه خاصی به بالیوود دارد، درباره ملاقاتش با یک ستاره هندی و آرزویش گفت: سینمای هند را خیلی دوست دارم، آرزو داشتم در «اسم من دلقک» جای راج کاپور اجرا کنم. شاهرخ خان را هم از طریق یکی از دوستانم ملاقات کردم و به شدت مرد مهربان و خوش اخلاقی است.

سه بار خواستم ازدواج کنم، اما نشد

وی با عنوان این موضوع که شاید یکی از دلایل نرفتنش به دورهمی پرسیدن سوال «عاشق شدی؟» بوده، گفت: من یک چهره پیش کودکان دارم و عموپورنگ هستم. نباید آن را بهم بزنم. به هرحال هرکسی حریمی دارد و دلش نمی خواهد همه به آن حریم بیایند.

اما این پایان حرف نبود و فرضیایی در میانه گفتگو بدون هیچ اصراری به یکباره از زندگی شخصی اش گفت و اظهار داشت: برای اولین بار می گویم که من ۳ بار عاشق شدم و میخواستم ازدواج کنم، اما جواب رد شنیدم. چون ملاحظات بیشتر مادیات بود. هر سه نفر بعد از آن موضوع بختشان باز شد و به سرعت ازدواج کردند و جالب اینجاست که به خارج رفتند و حالا بچه هایشان بیننده برنامه‌های من هستند. در هند هم که بودم به یک نفر علاقه‌مند شدم و میخواستم ازدواج کنم، هندی‌ها خیلی به شوهرانشان احترام میگذارند. البته معلوم نیست شاید یکدفعه رفتم آنجا و ازدواج کردم. (میخندد)

گفتنی است؛ «من و شما» به تهیه کنندگى هادى قندى، اجراى آرش ظلى پور و سردبیرى دنیا خمامى جمعه‌ها به صورت زنده ساعت ۱۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش میشود.

انتهای پیام/

11
نوامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.