شادپیمایی عروسک‌ها در روز عید سعید قربان


شادپیمایی عروسکی هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک، به مناسبت عید سعید قربان برگرار می‌شود.

به خبرگزاری سینماخبر شادپیمایی عروسکی هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک، فردا چهارشنبه ۳۱ مرداد ماه به مناسبت عید سعید قربان از ساعت ۱۷ آغاز می شود.

شادپیمایی امسال همانند شادپیمایی‌های دوره‌های پیشین جشنواره، مقدمه‌ای بر آغاز اجرا‌های جشنواره و خودنمایی عروسک‌ها در آسمان آبی تئاتر است.

شادپیمایی هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی در بوستان آب و آتش از ساعت ۱۷ تا ۲۰ ادامه دارد؛ ولی پیش بینی می شود که گروه‌های نمایشی تا ساعات بعدتر هم در این بوستان حضور داشته باشند.

این راهپیمایی عروسکی امسال هم با وجود شرایط سختی که برگزارکنندگان برای برپایی آن داشتند، مانند دوره‌های پیشین جشنواره برگزار خواهد شد و امید است تا مردم با حضور پرشور خود به این شادپیمایی رنگ و جلا دهند.

اولین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی در مرداد ماه سال ۱۳۶۸ شروع به فعالیت کرد و با دبیری مرضیه برومند در دوره‌های اخیر، پیشرفت چشمگیر جشنواره و کیفیت نمایش‌های عروسکی قابل مشاهده بوده است. از اقدامات تثبیت شده مرضیه برومند می توان به شادپیمایی‌های جشنواره اشاره کرد که التیام بخش فرهنگ نمایش عروسکی بوده و برای ساعتی هم که شده دنیای عروسک‌ها را به نمایش خانواده‌ها می گذارد.

بوستان آب و آتش پذیرای مردم و گروه‌های عروسکی در عید سعید قربان است تا بلکه لحظاتی پرشور و شاد را برای همگان رقم زند. این مراسم برای خانواده‌ها فرصت خوبی است تا در کنار یکدیگر ساعات خوب و خوشی را سپری کنند و با همراهی دیگر گروه‌ها در این شادپیمایی به دنیای عروسک‌ها روح و زندگی ببخشند تا کاراکتر و جایگاهشان بار دیگر در ذهن مردم تثبیت شود.

هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک از یکم شهریور ماه به مدت یک هفته نمایش‌های خود را به صحنه می‌برد.

انتهای پیام/

21
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.