سقوط آخرین مووی تام کروز در جدول فروش جهانی/ونوم ماموریت غیرممکن را پشت سر گذاشت


نسخه ششم مووی سینمایی “ماموریت غیر ممکن” آخرین مووی “تام کروز” بعد از اکران مووی سینمایی ونوم جایگاه پنجم پرفروش‌ترین مووی سال ۲۰۱۸ را از دست داد.

به خبرگزاری سینماخبر  نسخه ششم مووی سینمایی “ماموریت غیر ممکن” آخرین مووی “تام کروز” بعد از اکران مووی سینمایی ونوم جایگاه پنجم پرفروش ترین مووی سال 2018 را از دست داد.

این مووی که هم اکنون با فروشی معادل ۷۹۰ میلیون دلار در رتبه ششم جهان بالاتر از آثاری همچون ددپول ۲، اجراکن شماره یک آماده و مرد مورچه‌ای و زنبورک ایستاده است.

ماموریت غیرممکن ۶ نهمین مووی پرفروش ۲۰۱۸/بازگشت رویایی تام کروز

مووی سینمایی “ماموریت غیر ممکن ۶” با نام فرعی “سقوط” و با اجرا “تام کروز” در چهارمین هفته از اکران بین المللی خود در سینما‌های امریکای شمالی با فروشی معادل 10 میلیون دلار پنجم شد.

در خلاصه داستان رسمی این مووی سینمایی آمده است که در “ماموریت غیرممکن – سقوط” با ﺍﯾﺘﻦ ﻫﺎﻧﺖ با اجرا تام کروز و تیم IMF وی شامل ﺍلک ﺑﺎﻟﺪﻭﯾﻦ، سیمون پگ و ﻭﯾﻨﮓ ﺭﯾﻤﺰ همراه می‌شویم که در کنار چند متحد آشنا همچون ربکا ﻓﺮﮔﻮﺳﻦ و ﻣﯿﺸﻞ ﻣﻮﻧﺎﻫﻦ بعد از اشتباه پیش رفتن یک ماموریت، وارد یک جدال با زمان می‌شوند.

ماموریت غیرممکن ۶ نهمین مووی پرفروش ۲۰۱۸/بازگشت رویایی تام کروز

تام کروز” که این سال‌ها روز‌های خوبی را در گیشه هالیوود تجربه نکرده با اجرا در نسخه ششم مووی ماموریت غیرممکن به دنبال بازگشت موفقیت آمیز به سینما است.

مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت، در مجموع ششمین مووی از مجموعه مووی‌های ماموریت غیرممکن به‌شمار می‌رود. بعد از مووی ملت سرکش، این دومین مووی از مجموعه است که کریستوفر مک‌کوری آن را کارگردانی کرده که او را تبدیل به نخستین کسی می‌کند که دو مووی از این مجموعه را ساخته‌است.

مووی تام کروز هفتمین اثر پرفروش جهان شد/ماموریت غیر ممکن در آستانه فروش ۷۰۰ میلیون دلاری//////////////////////دوشنبه

علاوه بر تام کروز، ربکا فرگوسن، وینگ ریمز، سایمون پگ، میشل موناهن، و الک بالدوین، همگی نقش‌های خود در مووی‌های قبلی را در اینجا نیز تکرار کرده‌اند و هنری کویل، ونسا کربی و آنجلا باست به عنوان اجراگران جدید در این مووی به آن‌ها اضافه شده‌اند.

در مووی، ایتن هانت و گروهش باید کامیونی را که حاوی پلوتونیم بوده و به سرقت رفته‌است را پیدا کنند در حالی که یک مأمور مرموز سی‌آی‌اِی به نام آگوست والکر فعالیت آن‌ها را زیر نظر دارد.

انتهای پیام/

29
دسامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.