سالن‌ها پر شده و نمی‌توانیم کنسرت بگذاریم


خواننده پاپ – سنتی کشورمان این روز‌ها برای برگزاری کنسرتی متفاوت در تهران تلاش می‌کند.

به خبرگزاری سینماخبر حجت اشرف زاده خواننده‌ پاپ – سنتی به تازگی دو تک آهنگ منتشر کرده است. «جان منی تو» و «عاشق توام» جدیدترین آثار این هنرمند کشورمان است. به بهانه‌ انتشار این دو قطعه و همچنین جویا شدن از آخرین فعالیت‌هایش، با وی گفتگو کردیم.

دنبال سالن می گردم که کنسرت برگزار کنم / خوشبختانه بعضی ها انقدر کارشان گرفته که دیگر ما نمی توانیم کنسرت بگذاریم!

 

اشرف زاده گفت: این روز‌ها بیشتر مشغول آماده کردن موزیک ویدئو و تک آهنگ هستیم. به تازگی هم دو قطعه یکی در شب یلدا و دیگری سه روز پیش منتشر شد. خدا را شکر هر دو کار خوب بوده است.

 

وی افزود: قطعه «عاشق توام» را با تیم خودمان کار کردیم که برای شب یلدا در برنامه‌ آقای ضیا پخش شد. «عاشق توام» به سفارش دفتر موسیقی منتشر شد و خدا را شکر بازخورد خوبی از هر دو کار گرفتن کردیم.

دنبال سالن می گردم که کنسرت برگزار کنم / خوشبختانه بعضی ها انقدر کارشان گرفته که دیگر ما نمی توانیم کنسرت بگذاریم!

خواننده‌ قطعه «ماه و ماهی» در ادامه به تور کنسرتش اشاره کرد و گفت: تور کنسرتمان را در شهرستان ها آغاز کردیم. در تهران هم دنبال محلی برای برگزاری کنسرت هستیم، اما سالن‌ها اکثراً اجاره شده است. سالن همایش‌های برج میلاد هم تا پایان سال، سانس خالی ندارد. ما شاء الله خواننده‌ها تمام سالن‌ها را گرفته اند، به طوری که ما نمی‌توانیم کنسرت بگذاریم. امیدوارم که همیشه بازار موسیقی دوستان و همکارانم پر رونق باشد.

 

اشرف زاده ادامه داد: برنامه ریزی‌هایی برای اجرای کنسرت در تهران دارم. می‌خواهم با کار‌های جدید روی استیج بروم. راهی را آغاز کرده ایم که کمی با آثار قدیمی متفاوت است. عزیزانی هم که می‌خواهند به کنسرت ما بیایند، باید کمی برای دیدن اجرایی جدید و متفاوت صبر کنند.

 

این خواننده در پایان به احتمال حضورش در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر اشاره کرد و گفت: ممکن است حضورم در جشنواره موسیقی فجر منتفی شود. صحبتی برای حضورمان نشده است؛ چراکه از پارسال تا الان کنسرت برگزار نکرده ایم و شاید آمادگی لازم را نداشته باشیم.

انتهای پیام/

 

01
ژانویه 2019
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.