سالار عقیلی خواننده تیتراژ سریال «اجرا نقاب‌ها» شد


سریال «اجرا نقاب‌ها» پس از انجام مراحل فنی، به زودی با صدای سالار عقیلی در ۴۰ قسمت روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به خبرگزاری سینماخبر علی مهام تهیه کننده سریال «اجرا نقاب‌ها»، درباره آخرین وضعیت ساخت این سریال و انجام مراحل فنی آن گفت: تصویربرداری سریال «اجرا نقاب ها» مرداد ماه سال جاری به پایان رسید و در حال حاضر هم ۷ قسمت از ۴۰ قسمت این سریال تدوین شده است.

وی بیان کرد: برای آماده شدن کامل قسمت‌های سریال که نیاز به صداگذاری، جلوه‌های ویژه و موسیقی دارد، اگر شبانه روز مشغول کار این شویم حداقل یک ماه زمان لازم داریم.

این تهیه کننده درباره خواننده تیتراژ این سریال نیز اظهار کرد: ۲۵ شهریور سالار عقیلی تیتراژ سریال را می‌خواند و کار ترانه مووی به عهده ایشان گذاشته شده است.

مهام همچنین درباره زمان پخش سریال تصریح کرد: باید کار‌های سریال انجام شود و این نیاز به زمان دارد. در تلاش هستیم تا برای رساندن آن به آنتن از کیفیت سریال کم نکنیم و به بهترین شکل بتوانیم سریال را روانه آنتن کنیم. به همین خاطر نمی‌توانم زمان دقیق پخش سریال را پیش‌بینی کنم، ولی ان شاءالله به زودی مهمان مخاطبان شبکه دو خواهیم بود.

گفتنی است؛ اجراگران این سریال عبارتند از:

آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، بابک انصاری، سیما خضرآبادی، رزیتا غفاری، مهرداد ضیایی، فرهاد بشارتی، یلدا قشقایی، مهسا هاشمی، رقیه نوچمنی، علی اصغر کیانی، فاطمه حسینی و …

سریال اجرا نقاب‌ها به تهیه کنندگی علی مهام و کارگردانی سیروس حسن پور برای شبکه دو سیما تهیه و تولید شده است.

انتهای پیام /

11
سپتامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.