ساخت «عروس تاریکی» به نیمه راه رسیدتولید مجموعه تلویزیونی «عروس تاریکی» به کارگردانی محمود معظمی به نیمه راه رسید.

به خبرگزاری سینماخبربه نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ موویبرداری مجموعه تلویزیونی عروس تاریکی به کارگردانی محمود معظمی به نیمه راه تولید رسید.

این سریال که با نام مصّوب و اولیه “بوی باران” گام در راه تولید نهاد، هم اکنون با تلاش شبانه روزی در حال تولید است و نیمی از مراحل موویبرداری آن به اتمام رسیده است.

به تازگی حمیرا ریاضی، معصومه آقاجانیان و فخرالدین صدیق شریف به جمع اجراگران این سریال اضافه شدند و گروه تولیدی در حال ضبط سکانس های خارجی و خیابانی هستند.

امروز 8 اردیبهشت نرگس محمدی در نقش ترانه و حمیرا ریاضی در نقش وکیل درسکانس های خیابانی اطراف منطقه فرحزاد مشغول ایفای نقش هستند. قرار است فردا نهم اردیبهشت هم سکانس های مربوط به دفتر انتشاراتی با حضور رضا کیانیان و سپیده خداوردی در خیابان میرداماد تصویربرداری شود.

در خلاصه داستان این درام اجتماعی آمده است: فرشته در شب عروسی اش به قتل می رسد. نامزد سابق فرشته، جوانی به نام پیمان است که طبق شواهد و مدارک، متهم به قتل است و دستگیر می شود. پس از برگزاری مراسم چهلم فرشته، دختر جوانی به نام ترانه … .

مجموعه تلویزیونی عروس تاریکی به تهیه کنندگی “محمدرضا تخت کشیان”، کاری از گروه مووی و سریال شبکه یک سیما است که در 60 قسمت 45 دقیقه ای در دست تولید است.

انتهای پیام/

تازه ترین خبر از سریال عروس تاریکی

28
آوریل 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.