«زنگ هفتم» در جشنواره جهانی مووی فجر به صدا درمی‌آیددر سی و ششمین دوره از جشنواره جهانی مووی فجر، بخش جدیدی با عنوان «زنگ هفتم» ویژه دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

به خبرگزاری سینماخبردر سی و ششمین دوره از جشنواره جهانی مووی فجر بخش جدیدی با عنوان «زنگ هفتم» ویژه دانش آموزان در نظر گرفته شده است. در این بخش هفت مووی متناسب با سن دانش‌آموزان ایرانی به نمایش در می‌آید.

مووی های این بخش با مشارکت و همکاری سی و ششمین جشنواره جهانی مووی فجر، وزارت آموزش و پرورش و شهرداری تهران از تاریخ ۲۸ فروردین لغایت ۵ اردیبهشت ۹۷ در پردیس‌های سینمایی چند نقطه از شهر تهران نمایش داده خواهد شد.

برای بخش «زنگ هفتم» سی و ششمین جشنواره جهانی مووی فجر هفت مووی ایرانی و خارجی درنظر گرفته شده و مدارس با انجام هماهنگی‌های لازم با دبیرخانه جشنواره جهانی مووی فجر می‌توانند فرصت استفاده دانش آموزان از این بخش را فراهم کنند.

همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده خانواده‌ها و علاقه‌مندان به سینما هم می‌توانند در طرح «زنگ هفتم» شرکت کرده و مووی‌ها را تماشا کنند.

مووی‌های خارجی حاضر در این بخش دوبله فارسی هستند تا دانش‌آموزان بتوانند ارتباط بهتری با آنها برقرار کنند. قبل از نمایش هر مووی نیز یک کارشناس سینما در مورد موضوع و داستان آن برای دانش‌آموزان صحبت خواهد کرد و دانش آموزان با اسلوب اولیه نقد مووی آشنا می‌شوند و می توانند با نگارش و ارسال نقد‌های خود به دبیرخانه در رقابت برای گرفتن جوایز متعدد بهترین نگارش نقد شرکت کنند .

معرفی جایگاه جشنواره جهانی مووی فجر در میان دانش‌آموزان و نوجوانان به عنوان مخاطبان بالقوه این رویداد، اعتلای آگاهی‌های عمومی و تخصصی دانش‌آموزان از طریق نمایش آثار ارزشمند سینمایی در زمینه‌های اخلاقی و تربیتی و همچنین ارتقاء سطح سلیقه و تقویت توان تحلیل آثار هنری ، از اهداف بخش «زنگ هفتم» سی و ششمین جشنواره جهانی مووی فجر است.

گفتنی است؛ سی و ششمین جشنواره جهانی مووی فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اکران مووی های ویژه دانش آموزان در جشنواره جهانی فجر

12
مارس 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.