زندگی یک بدشانس در «ضدحال استمراری» روایت می شود/ ضبط از آبان


حجت قاسم زاده اصل کارگردان «ضدحال استمراری» به بیان جزییات این اثر سینمایی پرداخت.

به خبرگزاری سینماخبر  حجت قاسم زاده اصل کارگردان آثار تلویزیونی که به تازگی پروانه ساخت اولین مووی بلند سینمایی خود با نام «ضدحال استمراری» را گرفتن کرده است،  درباره زمان ساخت این اثر سینمایی گفت: ما در مهرماه پیش تولید و یک ماه بعد از آن مراحل ساخت این مووی سینمایی را آغاز می کنیم البته با وجود رایزنی هایی که برای حضور عوامل کرده ایم هنوز با کسی به نتیجه نرسیده ایم اما امیدوارم به زودی این اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه تمام سکانس های «ضدحال استمراری» در تهران موویبرداری می شود، درباره حضور این مووی در سی و هفتمین جشنواره ملی مووی فجر اظهار کرد: اصراری برای حضور این مووی در این جشنواره نداریم البته به لحاظ زمانی هم چندان فرصتی برای رساندن و آماده سازی برای حضور در جشنواره وجود ندارد.

قاسم زاده اصل درباره موضوع «ضدحال استمراری» عنوان کرد: این اثر یک مووی اجتماعی است که فضای مفرحی دارد و درباره شخصی است که از ابتدای کودکی بدشانس بوده و این بدشانسی او را هیچگاه رها نکرده است به طوری که به موفقیتی نمی رسد.

این کارگردان در پایان صحبت هایش اظهار کرد: هرچند سن من بالاست اما «ضدحال استمراری» اولین اثر سینمایی من است که امیدوارم اثر آبرومندی از آب در بیاید البته این روزها کارگردان های جوان ما هم سن و سال بالایی دارند و گویا میانگین سنی سینمای ما افزایش پیدا کرده است. در واقع بسیاری عمر کاری‌شان تمام شده که فکر می کنم کم کم باید جایمان را به جوان‌ترها بدهیم.

15
سپتامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.