رضا رشیدپور دومین اختتامیه جشنواره سیمرغ را اجرا می‌کندمجری «حالا خورشید» اجرای دومین اختتامیه جشنواره بین‌المللی سیمرغ را بر عهده دارد.

به خبرگزاری سینماخبربه نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ؛ در دومین آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ که عصر امروز (دوشنبه ۱۷ اردیبهشت) در پردیس تئاتر تهران برگزار می شود، علیرضا قربانی خواننده برجسته کشورمان به اجرای موسیقی می پردازد.

همچنین رضا رشیدپور اجرای این برنامه را که از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود، برعهده دارد. در این مراسم از برگزیدگان بخش‌های تجسمی و مووی‌های بین المللی تقدیر و جوایز این دو بخش اهدا می‌شود.

بخش‌های تجسمی و مووی‌های بین المللی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ با معرفی ۹۶ برگزیده عصر امروز (دوشنبه ۱۷ اردیبهشت) در دومین آیین اختتامیه این رویداد به کار خود پایان می‌دهند.

در این مراسم، از ١٥ برگزیده در بخش کاریکاتور، کمیک استریپ و اینفوگرافیک، ٢١ برگزیده در بخش خوشنویسی، ١٢ برگزیده در بخش صنایع دستی، ١٥ برگزیده در بخش نقاشی و طراحی، پوستر، عکس و نگارگری، ١٢ دانشجوی برتر در بخش‌های مووی نامه نویسی، تیزر و پویانمایی تقدیر می‌شود.

همچنین به برگزیدگان ٩ مووی کوتاه و مستند و ١٢ برگزیده در بخش بین الملل در رشته‌های پوستر، عکاسی، مووی کوتاه و پویانمایی جوایزی اهدا می‌شود.

انتهای پیام/

07
مه 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.