«راند چهارم» آبان ماه کلید می‌خورد/ موویی ملتهب از علیرضا امینی


علیرضا امینی به بیان جدیدترین فعالیت سینمایی خود پرداخت و از آن به عنوان ملتهب‌ترین موویش یاد کرد.

 به خبرگزاری سینماخبر   علیرضا امینی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینما، درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود  گفت: به زودی مووینامه «راند چهارم» را جلوی دوربین می‌برم.

وی افزود: این مووی به کارگردانی خودم و نویسندگی مشترک با مهدی کوشکی است و مرتضی شایسته تهیه کنندگی آن را عهده دار خواهد بود. همچنین علی نوابی به عنوان دستیار اول و برنامه ریز حضور دارد.

کارگردان «هفت دقیقه تا پاییز» عنوان کرد: مووینامه «راند چهارم» را همین هفته برای گرفتن پروانه ساخت ارائه می‌دهیم و پیش تولید و رایزنی با اجراگران و عوامل شروع شده است.

امینی با اشاره به موضوع و زمان آغاز موویبرداری «راند چهارم» بیان کرد: موضوع این اثر اجتماعی و دارای فضایی خیابانی و می‌توانم بگویم ملتهب‌ترین موویم است. زمان آغاز موویبرداری هم نیمه اول آبان ماه خواهد بود.

گفتنی است؛ آخرین مووی بلند سینمایی علیرضا امینی، عاشقانه و شاعرانه «من دیوانه نیستم» بود. علیرضا امینی پیش از این نامه‌های باد، کنار رودخانه، دانه‌های ریز برف، زمان می‌ایستد، فقط چشم هاتو ببند، استشهادی برای خدا، هفت دقیقه تا پاییز، انتهای خیابان هشتم، سقوط آزاد، بلوک ۹ خروجی ۲، دلتا ایکس را ساخته است.

مهدی کوشکی هم از نویسندگان، اجراگران و کارگردان‌های حوزه تئاتر است و یکی از نقش‌های اصلی مووی سینمایی «لانتوری» را برعهده داشت.

انتهای پیام/

27
سپتامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.