دستور رئیس رسانه ملی به مدیران صدا و سیما/ هر شبکه بنا به رسالت خود پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرد


دارابی با اشاره به جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه ملی، از دستور مستقیم رئیس صدا و سیما به مدیران شبکه‌ها برای تدارک برنامه های ویژه خبر داد.

به خبرگزاری سینماخبر علی دارابی رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در حاشیه برگزاری نشست هماهنگی این ستاد با دیگر نهادهای دولتی و انقلابی، در خصوص تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در رسانه ملی برای نسل سوم و چهارم (کودکان، نوجوانان و جوانان) گفت: ما در رسانه ملی شبکه های متفاوتی مانند امید، پویا، دو و … برای کودکان و نوجوانان داریم. برنامه سازان هر یک از این شبکه ها وظیفه دارند تا با طراحی ایده، به معرفی انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای آن بپردازند. ما هم البته در برنامه های گفتگومحوری که برای پخش در نظر گرفته‌ایم، حضور نوجوانان و جوانان را در میزگردها لحاظ می کنیم. در واقع مخاطب اصلی این میزگردها و برنامه های پرسش و پاسخ، نسل جوان ما هستند.

معاون امور استان‌های صدا و سیما افزود: ما سعی داریم در بسیاری از مستندها و برنامه های گفتگومحور خود درباره انقلاب اسلامی، حضور مستقیم نوجوانان و جوانان را داشته باشیم.

دارابی با تاکید بر صحبت های رئیس سازمان صدا و سیما مبنی بر حرکت هر شبکه بر محور رسالت خود اظهار کرد: دکتر علی عسکری  دستور دادند همه شبکه ها بر اساس رسالت و مخاطب هدف خود برنامه سازی کنند. به دستور او شبکه سه سیما بیشترین تمرکز خود را بر حوزه جوانان می گذارد. ما نیز در این راستا، بخشی از برنامه ها را برای نوجوانان و جوانان تعریف کرده ایم تا بتوانیم با نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی به گفت‌وگو بنشینیم.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران درباره تعداد و میزان ساعت برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در رسانه ملی بیان کرد: در حال حاضر تعداد و ساعت برنامه های رسانه ملی برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مشخص نیست. باید تمام معاونت ها برنامه‌های خود را اعلام کنند تا به نتیجه نهایی برسیم.

انتهای پیام/

31
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.