«خودسر» کمال تبریزی، «مارموز» شدعنوان مووی سینمایی «خودسر» به کارگردانی کمال تبریزی، به «مارموز» تغییر پیدا کرد.

به خبرگزاری سینماخبرنام مووی سینمایی «خودسر» به کارگردانی کمال تبریزی به «مارموز» تغییر یافت. این مووی هم اکنون با پایان موویبرداری مراحل پس تولید خود را پشت سر می گذارد.

عنوان جدید این مووی بی شباهت به مووی «مارمولک» دیگر ساخته جنجالی این کارگردان نیست. با توجه به مضمون ملتهب و سیاسی «مارموز»، از همین حالا می توان پیش بینی کرد که مووی جدید کمال تبریزی در زمان اکران قرار است، سر و صدای زیادی به پا کند.

در حال حاضر تدوین «مارموز» توسط سهراب خسروی در مراحل پایانی خود قرار دارد. ساخت موسیقی توسط گروه بمرانی بزودی به پایان می رسد و بهمن اردلان هم این روزها بخش های باقی مانده از صداگذاری را انجام می دهد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، نسخه نهایی «مارموز» تا اوایل سال آینده آماده نمایش خواهد شد. قرار است اولین نمایش این مووی در جشنواره بین المللی مووی فجر باشد.

موویبرداری این پروژه سینمایی به طور کامل در تهران و کشور ترکیه انجام شده است.

حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی و مانی حقیقی و محمد بحرانی، عیسی یوسفی پور، همراه با گروه موسیقی «بُمرانی» و سیاوش چراغی پور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو، فرهان معین زاده اجراگران «مارموز» هستند.

این مووی با مضمونی کمدی و سیاسی روایتگر داستان زندگی شخصی به نام «قدرت» با اجرا حامد بهداد است که سودای رسیدن به قدرت را دارد.

دیگر عوامل اصلی «مارموز» عبارتند از:

نویسنده: آیدین سیارسریع، مدیر موویبرداری: علی تبریزی، مدیر طراحی: بهزاد آدینه، صدابردار و صداگذار: بهمن اردلان، طراح چهره پردازی: عظیم فراین، طراح لباس: شیده محمودزاده، مسئول جلوه های کامپیوتری: حسن پیله ور، مدیر تولید: پروانه زبان فهم، دستیار اول موویبردار: محمد ابراهیمیان، دستیار اول کارگردان: مهدی سلیمانی منصور، برنامه ریز: بهمن حسینی، منشی صحنه: شیدا باسمه چی، عکاس: زهرا مصفا، دستیار تولید: پرویز کاظم لو، مدیر پروژه و برنامه ریز: علیرضا سبزواری.

انتهای پیام/

نام مووی جدید کمال تبریزی تغییر کرد

 به خبرگزاری سینماخبر

05
مارس 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.