حضور دوباره کارگردان دلدادگان در جشنواره مووی فجر/همکاری مهران مدیری و محمدرضا گلزار در رحمان ۱۴۰۰


آخرین ساخته “منوچهر هادی” با نام عجیب “رحمان 1400” فرم حضور در جشنواره مووی فجر را پر کرد تا بار دیگر هادی شانس خود در بزرگترین رویداد سینمایی کشور را بیازماید.

به خبرگزاری سینماخبر آخرین ساخته “منوچهر هادی” با نام عجیب “رحمان 1400” فرم حضور در جشنواره مووی فجر را پر کرد تا بار دیگر هادی شانس خود در بزرگترین رویداد سینمایی کشور را بیازماید.

در ابتدا تصور بر این بود که منوچهر هادی بعد از عدم موفقیت در اولین حضور خود در جشنواره مووی فجر با مووی “کارگر ساده نیازمندیم” بار دیگر تمام تمرکز خود را روی گیشه و اکران بگذارد اما هادی بار دیگر با حضور اجراگران برجسته‌تر به سراغ اثری دیگر رفته است.

 

مووی سینمایی “رحمان ۱۴۰۰” به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندکی علی سرتیپی که تابستان امسال در تهران، شهریار و کرج مقابل دوربین رفت فرم شرکت در جشنواره مووی فجر را پر کرد تا اولین نمایش آن در این جشنواره ملی باشد.

انتظار می‌رفت این مووی با توجه به فهرست اجراگران تکراری خود به احتمال فراوان بیش از جشنواره برای گیشه و فروش ساخته شده باشد. آقاخانی در این مووی با ساره بیات، بهرام افشاری، محمدرضا گلزار، یکتا ناصر و مهران مدیری هماجرا شده بود اما همین ترکیب می‌خواهد برای موفقیت در فجر سینما تلاش کند.

حضور دوباره کارگردان دلدادگان در جشنواره مووی فجر/همکاری مهران مدیری و محمدرضا گلزار در رحمان ۱۴۰۰ ////////شنبه

از جمله اتفاقات جالب این مووی حضور مهران مدیری است که امسال بسیار پرکار در سینما ظاهر شده است. مدیری این بار در مووی سینمایی رحمان 1400 با کارگردانی به نام منوچهر هادی به جشنواره باز خواهد گشت. وی علاوه بر این مووی در “ماه همه با هم هستیم” کمال تبریزی نیز حضور دارد.

سعید آقاخانی اجراگر محبوب سینما و تلویزیون که هم اکنون سابقه کسب سیمرغ بلورین جشنواره مووی فجر را به خاطر اجرا در مووی سینمایی “خداحافظی طولانی” در کارنامه می بیند امسال دست پر راهی سی و هفتمین دوره از جشنواره مووی فجر خواهد شد.

حضور دوباره کارگردان دلدادگان در جشنواره مووی فجر/همکاری مهران مدیری و محمدرضا گلزار در رحمان ۱۴۰۰ ////////شنبه

آقاخانی امسال تاکنون در پنج اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته که از این حیث یک رکورد خوب در سابقه کار این اجراگر محسوب می شود و باید دید در ادامه حضور در چند کار دیگر را تجربه خواهد کرد و اینکه کدامیک از این آثار از سوی هیات انتخاب جشنواره مووی فجر برای حضور در جشنواره تایید می شوند. 

وی به احتمال فراوان با این می خواهد شانس خود برای گرفتن سیمرغ بلورین را بیازماید. از دیگر اجراگران این مووی می توان به بهرام افشاری اشاره کرد. وی در مووی کارگر ساده نیازمندیم نقش اول را بر عهده داشت و حال بار دیگر به همکاری با هادی پرداخته است.

بهرام افشاری امسال به واسطه حضور در سریال پایتخت پنج توانست طرفداران بسیار زیادی را برای خود دست و پا کند. طرفدارانی که حالا منتظر حضور متفاوت وی در عرصه سینما هستند.

انتهای پیام/

25
نوامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.