حضور در «کلاه پهلوی» بهترین شروع برای اجراگری بود/ پیشنهادهای تلویزیونی خوبی ندارم


اجراگر تلویزیون و سینما گفت: در این مدت پیشنهادهایی برای اجرا در چند سریال تلویزیونی داشتم، اما از لحاظ متن و اجرا‌ها باب میلم نبود و در آنها اجرا نکردم.

به خبرگزاری سینماخبر  «امیرعلی دانایی» اجراگر تلویزیون و سینما در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، درباره آخرین فعالیت‌های خود گفت: به تازگی اجرا‌ام در مووی «بی وزنی» به کارگردانی مهدی‌فرد قادری تمام شده است.

وی درباره پیشنهادها تلویزیونی خود نیز بیان داشت: در این مدت پیشنهادهایی برای اجرا در چند سریال تلویزیونی داشتم، اما باب میلم نبود و در آنها اجرا نکردم. 

این اجراگر در ادامه با اشاره به تولید سریال «سنجر خان» نیز گفت: قرار بود این سریال به کارگردانی ضیا الدین دری تولید شود و الان بعد از فوت او تا این لحظه محمدحسین لطیفی کارگردانی این سریال را عهده‌دار شده است و هنوز در مرحله بازبینی لوکیشن است و به انتخاب اجراگران نرسیده است. 

دانایی در پاسخ به این سوال که بعد از همکاری با دری چه ویژگی‌هایی را برای انتخاب نقش‌هایتان در نظر می‌گیرید؟ گفت: طبیعتا اجرا در مجموعه تلویزیونی «کلاه پهلوی» آنهم در شروع ،کار من را سخت‌تر کرد. اما در کل در انتخاب نقش‌هایم مووی‌نامه و نقش برایم مهمتر از کارگردان است.

وی در پایان نیز درباره اینکه آیا همیشه سایه «کلاه پهلوی» روی انتخاب‌هایتان سنگینی می‌کند؟ نیز گفت: از این اتفاق راضی هستم و خدارا شکر می‌کنم چراکه این اتفاق، برایم اتفاق بسیار خوبی بود و فکرمی‌کنم مسیری از این بهتر برای شروع به کارم وجود نداشت.

انتهای پیام/

 

07
سپتامبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.