«جن زیبا» در انتظار پروانه نمایش است


مهرداد فرید تهیه‌کننده مووی «جن زیبا» گفت: در برنامه‌ریزی‌هایمان اوایل مهرماه را برای اکران این مووی سینمایی در نظر گرفته‌ایم؛ اما این موضوع بستگی به زمان گرفتن پروانه نمایش دارد.

به خبرگزاری سینماخبر هرداد فرید تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران درباره وضعیت مووی سینمایی «جن زیبا»، گفت: مووی سینمایی «جن زیبا» در حاضر آماده نمایش بوده و چند وقتی است که برای آن درخواست پروانه نمایش داده‌ایم. امیدوارم هرچه سریع‌تر پروانه نمایش این مووی سینمایی صادر شود تا بتوانیم برنامه‌ریزی قطعی برای اکران این مووی داشته باشیم. 

وی درباره زمان احتمالی اکران مووی سینمایی«جن زیبا» اعلام کرد: ما در برنامه‌ریزی‌هایمان فصل پاییز و اوایل مهرماه را برای اکران مووی سینمایی «جن زیبا» در نظر گرفته‌ایم؛ اما این موضوع بستگی به زمان گرفتن پروانه نمایش دارد. 

تهیه‌کننده و کارگردان پروژه سینمایی «ملاقات با جرجیس» درباره آخرین وضعیت ساخت این مووی گفت: متاسفانه وضعیت نامناسب اقتصادی به ما اجازه نداده‌ است تا ساخت این پروژه را آغاز کنیم. با این که مووینامه «ملاقات با جرجیس» آماده است؛ اما هنوز درخواست پروانه ساخت برای این مووینامه نداده‌ایم. امیدوارم شرایط اقتصادی وضعیت بهتری پیدا کند تا ما به زودی ساخت این مووی را کلید بزنیم. 

فرید درباره پروژه دیگر خود بیان کرد: در حال مذاکره برای ساخت یک سریال نمایش خانگی نیز هستم. عنوان این سریال «ناگهان خوشبختی» است و احتمالاً ساخت آن را امسال کلید می‌زنیم. 

انتهای پیام/

17
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.