تئاترم را بدون سلبریتی اجرا می کنم


کارگردان «افرا یا روز می گذرد»در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

سعید سایی گفت: ریسک اجرای نمایش با اجراگران تئاتری را پذیرفتم و در حال حاضر هم از انتخاب اجراگران خوشحال هستم.

به خبرگزاری سینماخبر سعید سایی کارگردان؛در خصوص نمایش «افرا یا روز می گذرد»اظهار داشت : داستان این نمایش درباره‌ افرا معلم جوان  محل است که در پی گذران زندگی خود و خانواده، به اجبار پیشنهاد درس دادن به شازده چلمن را می پذیرد ، که در پی آن ماجراهایی به وجود می آید.

وی افزود: تاکنون دو اجرا داشتیم و این نمایش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

سایی بیان کرد: به نظرمن باید اثری را به روی صحنه ببریم که مخاطب را به فکر فرو ببرد نه اینکه فقط به فروش کار فکر کنیم درواقع نمایش «افرا یا روز می گذرد»از روابط بین انسانها صحبت می کند، موضوعات اجتماعی که شاید ما آنها را فراموش کردیم همچنین اثر کاملا جدی و اجتماعی است.

این کارگردان در پاسخ به این سوال که بیشتر آثار نمایشی در این روزها با سلبریتی و اجراگر تصویری معرفی می شوند، تصریح کرد: این ریسک را پذیرفتیم که با اجراگران تئاتری ، این نمایش را اجرا کنیم، اجراگرانی که به طور حرفه ای سالهاست کارتئاتر را دنبال می کنند و به خوبی هم از پس این کار برآمدند و اکنون از انتخاب اجراگرانم خوشحالم.

وی درباره  دکور نمایش اظهار داشت: این اثر برعکس بسیاری از دکورهای ساده تئاتر است در واقع نمایش ما دکور عظیمی دارد، هزینه  زیادی نکردیم اما سعی کردیم که به ایده آل هایمان برسیم.

لازم به ذکر است؛ نسرین درخشان‌زاده ، پانته‌آ مرزبانیان ، فرانک کلانتر، هومن، مهدی بزرگ‌زاده ، وحید نفر ، چواد پورزند ، مهدیس توکلی ، عرفان ابراهیمی، اجراگران نمایش «افرا یا روز می‌گذرد» هستند.این اثر هرشب در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/

27
جولای 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.