«بهمن» و «استقلال» سه سالنه می‌شود/ تاخیر در بازسازی «سپیده»


سینما‌های «استقلال» و «بهمن» تهران تا پایان امسال بازسازی و دارای سه سالن می‌شوند.

به خبرگزاری سینماخبر به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز؛ محمود کاظمی مدیرعامل موسسه بهمن سبز وابسته به حوزه هنری گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال در سینما بهمن تهران سومین سالن را احداث خواهیم کرد. بازسازی سالن یک این سینما سال ۹۵ انجام شد و خوشبختانه رضایت مخاطبان و رونق این سینما در ماه‌های اخیر، ما را مصمم کرد که سالن دو این سینما بازسازی و یک سالن جدید هم به این سینما اضافه کنیم. سالن دو هم تجهیز خواهد شد و ان‌شاءالله در سی و هفتمین جشنواره ملی مووی فجر، سینمادوستان می‌توانند در این سالن به تماشای مووی‌ها بنشینند.

وی ادامه داد: سینما استقلال هم یکی از سینما‌های خوب حوزه هنری در تهران است. این سینما هم ظرفیت تبدیل شدن به سه سالن را دارد و قرار است وارد پروژه ساخت سالن دوم و سوم این سینما بشویم. این سالن هم در جشنواره مووی فجر به بهره‌برداری می‌رسد. اگر چه پیشتر اعلام کرده بودیم سینما «سپیده» را هم سه سالنه می‌کنیم، اما بازسازی این سینما به دلیل مسائل شهری به تاخیر افتاده است.

کاظمی با اشاره به فعالیت‌های موسسه بهمن سبز در شهرستان‌ها افزود: پردیس «ساحل» اصفهان آماده بهره‌برداری است، اما منتظر تامین امکانات تصویری و فنی آن هستیم. این پردیس نه تنها در اصفهان بلکه در تمام ایران، منحصر به فرد و ویژه است. سینمایی با ۹ پرده نمایش، سینمای روباز، سینمای کودک، فود کورد، گالری، کافه کتاب و بسیاری امکانات دیگر قطعا یکی از بهترین سینما‌های ایران در جذب مخاطب خواهد بود. مجتمع فرهنگی فجر سیاهکل هم تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

14
اکتبر 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.