اظهارات کارگردان آمریکایی درباره تاثیرگذاری مووی های ایرانی در دنیاالیور استون گفت:من در این روزهایی که در جشنواره هستم، به اهمیت مووی های ایرانی و تاثیر گذاری آن در دنیا پی بردم .

به خبرگزاری سینماخبر الیور استون کارگردان مشهور آمریکایی در نشست خبری که امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت‌ در محل  سی ششمین جشنواره جهانی مووی فجر برگزار شد، ضمن تشکر از ایرانیان برای مهمان نوازیشان گفت: ایرانیان خونگرم‌ترین مردم دنیا هستند. شما همیشه لبخند می زنید و این گویای اخلاق شماست.

وی با بیان اینکه ایران فرهنگی چند هزار ساله دارد و همیشه دوست داشتم به ایران سفر کنم، اما فرصتش پیش نمی آمد، بیان کرد: پسرم مدت ها پیش به ایران آمد و من را هم تشویق کرد که به ایران سفر کنم. حالا همراه با همسرم که اهل کره جنوبی است به ایران آمده‌ام.

الیور استون سپس در خصوص حضورش در این دوره جشنواره جهانی مووی فجر بیان کرد: من در این روزهایی که در جشنواره هستم، به اهمیت مووی ها پی بردم بطوریکه این مووی ها در دنیا  تاثیر خود را روی مردم می‌گذارد.

کارگردان مشهور آمریکایی با بیان اینکه در طول عمرم حدود 20 مووی از ایران دیدم،گفت:اسم های مووی های ایرانی را از میان هزاران موویی که دیدم به یاد ندارم اما امشب هم قرار است چند مووی ببینم.

انتهای پیام/

25
آوریل 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.