احتمال ساخت سری جدید سریال طنز «سه در چهار»


مهران رجبی از احتمال ساخت سری دوم سریال طنز «سه در چهار» خبر داد.

به خبرگزاری سینماخبر  کانال تلویزیونی آی‌مووی ۲‌ (ویژه کشورهای فارس‌زبان به‌خصوص افغانستان و تاجیکستان) که به‌ عنوان چهارمین کانال شبکه آی‌مووی اواخر سال گذشته افتتاح شد، سریال «سه در چهار» با اجرا مهران رجبی را برای فارسی‌زبانان افغانستان و تاجیکستان پخش می‌کند.

مهران رجبی از اینکه پخش سریال «سه در چهار» از طریق آی‌مووی با استقبال فارسی زبانان به‌ویژه مردم تاجیکستان و افغانستان قرار گرفته است، ابراز خشنودی و افتخار کرد.

او که با آی‌مووی گفت‌وگو می‌کرد، توضیح داد: بسیاری از سریال‌ها، دیالوگ‌های از قبل تعیین‌شده و سفت و سخت دارند که هم گفتن و هم شنیدن آن آزاردهنده و قراردادی است؛ اما چنانچه در سریال‌هایی که ژانر کمدی دارند از دیالوگ‌های فی‌البداهه و توان اجراگران طنز استفاده شود، طبیعتاً موفق می‌شود که «سه در چهار» هم به همین دلیل موفق بود.

اجراگر «سه‌درچهار» با اشاره به اینکه به‌ تازگی مجید صالحی کارگردان سریال خبر از ساخت احتمالی فصل دوم این سریال داده است، اظهار کرد: من هم پیش‌تر از آقای «علی مقصودی» نویسنده این سریال شنیده بودم که قرار است مووی‌نامه فصل دوم «سه در چهار» نوشته و ساخته شود. امیدوارم فصل دوم این سریال با همان افراد و همان زیبایی‌ها و قشنگی‌ها دیده شود.

وی درباره نقش‌هایی که تاکنون به ایفای آن‌ها پرداخته، تصریح کرد: چون من ژانرهای مختلف اجرا کردم، دسته‌بندی‌های مختلفی را می‌توانم برای مووی و سریال‌هایی که در آن‌ها نقش‌آفرینی کردم، نام ببرم؛ مثلاً در سریال‌های جدی می‌توانم به «روزگار قریب» اشاره کنم و در سریال‌های مناسبتی «زیرزمین» و «دردسرهای عظیم» و در سریال‌های کمدی هم به «سه در چهار» و «خوش‌نشین‌ها».

رجبی افتتاح آی‌مووی ۲ را اقدام بسیار خوبی دانست و افزود: افتتاح شبکه‌هایی مثل آی‌مووی ۲ می‌تواند باعث دوستی هرچه بیشتر فارس‌زبانان شود.

انتهای پیام/

29
مه 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.