«آسمان همیشه ابری نیست» را از آی‌مووی تماشا کنیدکانال فارسی شبکه آی‌مووی، مجموعه تلویزیونی «آسمان همیشه ابری نیست» به کارگردانی سعید عالم‌‌زاده را برای مخاطبانش به‌نمایش می‌گذارد.

به خبرگزاری سینماخبربه نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌مووی؛ مجموعه تلویزیونی «آسمان همیشه ابری نیست» محصول سال ۸۹، از چهارشنبه ۵ اردیبهشت در جدول پخش سریال‌های این شبکه قرار می‌گیرد.

بنا بر این خبرگزاری، «آسمان همیشه ابری نیست» روایتگر زندگی و دغدغه‌های ۵ دوست و هم‌کلاسی است که هریک با مسائل و مشکلاتی مواجه‌اند. دختران نوجوانی که روزهای تلخ و شیرینی را تجربه می‌کنند؛ روزهایی که گاه با قهر و آشتی و گاه با اشک و لبخند سپری می‌شود…

بهنوش بختیاری، سپند امیرسلیمانی، شمسی فضل‌اللهی، آتنه فقیه‌‌نصیری، ناصر ممدوح، سام درخشانی، شیوا خنیاگر، جعفر دهقان، مختار سائقی، لیلا بلوکات، رویا امامی، مهران رجبی، فلور نظری و کاوه خداشناس از جمله اجراگرانی‌اند که در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

مجموعه تلویزیونی «آسمان همیشه ابری نیست» از چهارشنبه، هر روز ساعت ۱۸:۰۰ روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام/

پخش یک سریال جدید از آی مووی

23
آوریل 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.