آثار جشنواره مووی‌ کودک و نوجوان به طور همزمان دوبله می‌شوند


گروهی از صداپیشگان سینما و تلویزیون، مووی‌های کوتاه و بلند بخش‌های رقابتی سی و یکمین جشنواره بین المللی مووی‌های کودکان و نوجوانان را دوبله می‌کنند.

به خبرگزاری سینماخبر  به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی مووی‌های کودکان و نوجوانان؛ ۲۰ مووی بخش مسابقه سینمای ایران و ۳۰ مووی کوتاه سی و یکمین جشنواره بین المللی مووی‌های کودکان و نوجوانان در ایام برگزاری این رویداد به طور همزمان دوبله می‌شوند.

صداپیشگان در قالب چهار گروه چهار نفره از تهران و اصفهان به دوبله همزمان آثار بخش‌های رقابتی این جشنواره می‌پردازند.

گروه اول به سرپرستی پرویز ربیعی متشکل از مریم رادپور و نسیم رضاخانی، گروه دوم به سرپرستی افشین زی نوری متشکل از فریبا رمضان پور و شیلا آژیر، گروه سوم متشکل از رضا آفتابی متشکل از مهوش افشاری و نازنین یاری آثار جشنواره را صداپیشگی می‌کنند.

همچنین گروه چهارم از میان صداپیشگان اصفهان به سرپرستی علی اعتمادی متشکل از نسیم سلیمی نبی و نگار معین دوبله برخی از مووی‌های کوتاه حاضر در جشنواره را برعهده دارند. این بخش زیرنظر ابوالقاسم صفریزدی انجام می‌شود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی مووی‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

25
آگوست 2018
نویسنده
دسته‌ها اخبار فیلم
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.